امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145797
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در بیانیه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به مناسبت 22 بهمن آمده است:‌ در سالی که به ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در بیانیه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به مناسبت 22 بهمن آمده است:‌ در سالی که به نام اقتصاد، فرهنگ، مدیریت جهادی و عزم ملی نام گرفته و علی‌رغم توطئه‌های دشمن در ابعاد مختلفی همچون تحریم ظالمانه اقتصادی، هجمه همه‌جانبه سیاسی، القاء اندیشه‌های پلید و تفکرات ضد‌اسلامی داعشی و تکفیری و سلفی گری که با مکر و حیله دشمنان اسلام و انقلاب صورت می‌گیرد. ملت بزرگ ضمن خنثی نمودن دسیسه‌های دشمن و با تاسی از شعار رهبر و متقدای خود، مسیر سربلندی را با افتخار در جهت ذیل با اهداف عالیه خود طی طریق می‌نماید.

این بیانیه می‌افزاید: جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی همراه با مردم ولایت‌مدار و مقاوم خود و در صفوف فشرده آنان در راهپیمایی عظیم ملت حضور فعالانه یافته و ضمن محکوم نمودن تمامی دسیسه‌های دشمن حمایت خود ره به پیروی از رهبری از فعالیت‌های دیپلماسی نمایندگان کشور که در حفظ و پایداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی برای دستیابی به توافقی که تضمین‌کننده کامل منافع ملی کشور باشد! اعلام می‌دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها