امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145806
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن آمده است: انقلاب ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بیانیه جبهه مردمی جهادگران ایران اسلامی به مناسبت راهپیمایی 22 بهمن آمده است: انقلاب اسلامی ایران تلالو نورایمان، تبلورعشق وعرفان، مجاهدت غیور مردان و جهاد شیر زنان درجهانی مملو از ظلم مستکبران و جهل حاکمان بود.ملت آزاده و استکبار ستیز ایران با استعانت از حی رحمان، با لبیک به ابراهیم زمان به رهبری مردی از سلاله نیکان، حضرت امام خمینی (ره) در این انقلاب ناب کاخ ستم و جور وابسته به اجانب را درهم شکست و حکومتی بر پایه احکام اسلامی و رهبری ولایت مطلقه فقیه بنا نهاد.

این بیانیه می‌افزاید: امسال در حالی سی و ششمین سالگرد این حماسه عظیم و شکوه ایمان را جشن می گیریم که بزرگ مردی از تبار یاران جماران، با پرچم عاشورایی "هیهات من الذله" بر دست، و تبر بت شکن ابراهیمی بر دوش در نهایت ذکاوت و تدبیر، کشتی عزت و استقلال ایران اسلامی را به ساحلی امن و آرام رهنمون است.ما جوانان جهادگر بر خود می بالیم که رهبری چون حضرت آیت الله سید علی خامنه ای (مدظله العالی) داریم.

این بیانیه ادامه می‌دهد: صهیونیزم جهانی برای به تاخیر انداختن زمان زوال خویش با توسل به مزدوران شیطان صفت و استفاده از جهل جاهلان خارج از دین، به نام دین در میان مسلمین دراطراف مرز های ایران زمین آتش تفرقه به راه انداخته و در خیال خام خود، فکر دست پنجه نرم کردن با شیر مردان شیعه را در سر می پروراند، زهی خیال باطل. به گواهی تاریخ، غیرت دینی جوان ایرانی در هر برهه ای از زمان، دست سلطه گران و فتنه جویان را با تیغ وحدت قطع کرده و چشم طمع اجانب و اشرار به مرزهای آرمانی خود را با تیر هوشیاری کور نموده است.

«جهادگران ایران اسلامی ضمن گرامی داشت یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و اعلام حضورخود، از همه مردم عزت مدار ایران دعوت می نماید در این راهپیمایی بزرگ، همایش وحدت و جشن آرمانی و ایمانی شرکت نمایند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها