امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145811
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد مبلغ چهارصد و شصت و پنج میلیارد و ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیأت وزیران مقرر کرد مبلغ چهارصد و شصت و پنج میلیارد و پنجاه میلیون ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای برای تکمیل و تجهیز پایگاه های چند منظوره مدیریت بحران به منظور آمادگی در برابر حوادث احتمالی در اختیار استانداری های سراسر کشور قرار گیرد.

متن مصوبه هیأت وزیران به شرح زیر است:

مبلغ چهارصد و شصت و پنج میلیارد و پنجاه میلیون ریال به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای از محل منابع ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه، برای تکمیل و تجهیز پایگاه‌های چند منظوره مدیریت بحران به منظور آمادگی در برابر حوادث احتمالی به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است در اختیار استانداری های سراسر کشور قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط و با هماهنگی و نظارت سازمان مدیریت بحران کشور هزینه شود.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این مصوبه را در تاریخ 18/11/1393 برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.

اعتبار اختصاص یافته برای تکمیل و تجهیز پایگاههای مدیریت بحران در استانها از جدول قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها