امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145813
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود به اظهارات اکبر ترکان مشاور رئیس‌جمهور پیرامون آنچه که «خبر کمک 5 میلیارد تومانی بابک زنجانی به ستاد بنفش» نامیده پاسخ داد.

در اینستاگرام رسایی به همراه عکس ذیل، مطلبی درج شده که در ادامه می‌آید:

در روزهای گذشته، چند سایت دسته چندم به نقل از یک مقام قضایی که نخواست نامش فاش شود ... یا به نقل از رئیس ستاد مردمی ... خبر rasaee.ir را تکذیب کردند! بابک 5 میلیارد تومان نداده و کسی احضار نشده!

اکبر ترکان هم تکذیب کرد. وی در پاسخ به سوال یک خبرگزاری که پرسید: هزینه‌های مالی ستاد انتخابات حسن روحانی از کجا تامین شد؟ گفت: بنده یکی از اعضای ستاد بودم و این خبر را به هیچ وجه تایید نمی‌کنم اما هر وقت قرار شد همه، هزینه‌هایشان را اعلام کنند مطمئن باشید ما جزو اولین نفرات خواهیم بود چرا که نظر من و همه دوستانمان این است که باید هزینه‌های مالی شفاف باشد. خب شما اولین نفر باشید تا بقیه هم ملزم به شفافیت شوند!

راستی چرا نفر اصلی هنوز ساکت است!

خبر کمک 5 میلیارد تومانی بابک زنجانی به ستاد بنفش و احضار (ح - ف) اگر مصداق آن چیزی است که اکبر ترکان تکذیب کرده، خب شکایت کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار