امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145820
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی دفاع مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

رضا طلایی‌نیک معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی دفاع مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن گفت: راهپیمایی سالیانه مردم ایران در این روز تجدید عهد ملت ولایتمدار ایران با آرمان‌های انقلاب و موجب تنومندتر کردن درخت انقلاب اسلامی است.

وی با تأکید بر اینکه راهپیمایی امسال یوم‌الله 22 بهمن مانند پرتاب ماهواره فجر در فضای جهانی بازتاب خواهد داشت، خاطرنشان کرد: در این شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی این حضور در پیشبرد مواضع نظام مؤثر و تأیید‌کننده بیانات اخیر مقام معظم رهبری خواهد بود.

طلایی‌نیک مواضع صریح و قاطع رهبر معظم انقلاب در دهه فجر امسال را برای سیاست خارجی، اهداف ملی و تحولات منطقه‌ای بسیار تعیین‌کننده خواند و گفت: ملت با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر میثاق خود را با آرمان‌های امام و شهیدان نشان می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه زمینه تحقق اهداف انقلاب اسلامی در منطقه به‌شدت افزایش یافته است، اظهار داشت: روند تحولات منطقه در راستای آرمان‌ بیداری اسلامی است که نشأت گرفته از انقلاب اسلامی است و ایران اسلامی با اقتدار و عزت در تبعیت از ولایت در کانون اسلامگرایی و بیداری ملت‌هاست، بنابراین حضور در این راهپیمایی علاوه بر اعلام اقتدار در مقابله با اسلام‌هراسی و ایران هراسی مؤثر خواهد بود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع با یادآوری اینکه دشمنان با ناکامی در توطئه‌های گذشته چند سالی است با دسیسه جریان‌های تکفیری وارد شده‌اند، گفت: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال علاوه بر اهداف داخلی به تحقق اهداف فراملی و منطقه‌ای انقلاب اسلامی نیز کمک می‌کند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی حضور دشمن‌شکنانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را برای خنثی‌سازی توطئه‌های استکبار و صهیونیسم تعیین‌کننده برشمرد و بیان داشت: حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی‌های 22 بهمن همواره معادلات دشمن را به هم ریخته است و امسال موجب ناکامی بیشتر جبهه استکبار، صهیونیسم و جبهه‌های تکفیری خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار