امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145832
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی صابری در جریان یکصد و سی و یکمین جلسه شورای تهران اظهار داشت: رئیس‌جمهور به ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی صابری در جریان یکصد و سی و یکمین جلسه شورای تهران اظهار داشت: رئیس‌جمهور به عنوان رئیس دولت تدبیر و امید در مصاحبه اخیر خود عنوان کرده است که عقل سالم در بدن سالم است که امیدواریم بیان این جمله فقط یک مثل باشد چرا که در مثل جای مناقشه نیست.

وی تصریح کرد: در کل، صحبت اخیر رئیس‌جمهور حرف خوبی نبوده، چرا که بسیار بدن‌های سالمی که عقل سالم ندارند و برعکس آن نیز وجود دارد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: دنیا را مغز هدایت می‌کند نه جسم و بنده به عنوان یک عضو از جامعه معلولان بنا ندارم صحبت اخیر مطرح شده از سوی رئیس‌جمهور را سیاسی جلوه بدهم بلکه به صورت یک خواسته اجتماعی از رئیس‌جمهور درخواست می‌کنم با توجه به شرایط فعلی، نسبت به تشکیل شورای عالی معلولان اقدام کند، چرا که این موضوع در سال‌های گذشته مغفول مانده است.

صابری در ادامه با اشاره به برخی از مشکلات شهرک‌ها و مجتمع‌های احداث‌شده در شهر تهران اظهار داشت: این مجتمع‌ها و شهرک‌ها تا زمانی که اسنادشان تفکیک نشده باشد، مشکلاتی زیادی در مورد پسماند و نوسازی دارند.

وی گفت: براساس آمار، تا 50 هزار نفر از صاحبان این مجتمع‌ها و شهرک‌ها حاضر هستند هزینه‌های مربوط به نوسازی و پسماند را بپردازند اما شهرداری به دلیل اینکه اسناد آنها قطعی‌شده نیست، حاضر به همکاری در این بخش نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها