امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145836
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ...

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص & laquo;برنامه‌های ویژه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن»، اظهار داشت: اختتامیه نمایشگاه‌های مدارس انقلاب در راهپیمایی روز 22 بهمن خواهد بود یعنی نمایشگاه‌های خیابانی مدارس انقلاب در مسیرهای راهپیمایی دایر می‌شود.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان در مسیر راهپیمایی، خیانت‌های رژیم طاغوت را تحت عنوان کارنامه سیاه پهلوی بازگو می‌کنند و دستاوردهای انقلاب اسلامی را روایتگری می‌کنند.

علامتی افزود: برگزاری مسابقه عکس و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر راهپیمایی از دیگر برنامه‌هاست و مدارسی که در جوار مسیر راهپیمایی‌ها در کل کشور قرار دارند نیز نمایشگاه‌های انقلابی در خیابان برگزار می‌کنند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خاطر نشان کرد: در تهران نیز در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی، غرفه‌هایی داریم و تمثال شهدای دانش‌آموز و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های هسته‌ای و دفاعی مانند سانتریفیوژها، ماهواره سفیر و فجر در قالب ماکت توسط دانش‌آموزان حمل خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها