امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145844
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران برای حضور حماسی و دشمن شکن در راهپیمایی 22 بهمن ‌ دعوت کرد.

در بیانیه این سازمان با گرامیداشت سی‌و‌ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که تمامی قدرت‌های استکباری دنیا حامی آن بودند موجب شد تا ملتها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

در ادامه این بیانیه آمده است: علی رغم آنکه استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث، از همان روزهای نخست انقلاب، از هیچ توطئه و فشاری برای خاموش کردن حرکت عظیم و پرخروش ملت ایران، فروگذاری نکردند و این دشمنی‌ها تا امروز هم ادامه دارد، اما ملت ایران در برابر تمامی این شرارت‌ها و خباثت‌ها ایستادگی کرده و به پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه‌های مختلف علمی و اقتصادی نیز نائل آمده است.

سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: ملت قهرمان ایران در یوم الله 22 بهمن این بار نیز با حضور گسترده و دشمن شکن خویش در راهپیمایی به دشمنان انقلاب اسلامی نشان خواهد داد که حاضر نیست در عرصه‌های بین المللی ذره‌ای از دستاوردهای خود در زمینه‌های علمی و هسته‌ای کوتاه بیاید.

در پایان این بیانیه، از سوی سازمان اوقاف، ادارات اوقاف سراسر کشور، اصحاب وقف، متولیان موقوفات، هیات‌های امنای امامزادگان و بقاع متبرکه کشور از اقشار مختلف مردم عزیز ایران برای حضور حماسی، سرنوشت ساز و دشمن شکن در راهپیمایی پرشکوه یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آمده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها