امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145847
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی حسن حیدری اظهار داشت: برهمگان مبرهن است که در بهمن سال 1357، فجر اسلام ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی حسن حیدری اظهار داشت: برهمگان مبرهن است که در بهمن سال 1357، فجر اسلام بر ملت ایران دمیدن گرفت ورهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران را از یوغ ستم شاهی را رقم زد.

مدیرعامل اتحادیه مطبوعات محلی کشور افزود دهه فجر، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که با ایثار خون شهدا و مجاهدت‌های کم نظیر آحاد مردم نجیب ما شکل گرفته است.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ قطعاً تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت. انقلابی که به عنوان رساترین فریاد ستمدیدگان جهان، به رهبری امام خمینی کبیر(ره) به ثمرنشست و با رهبری خردمندانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری و برای نجات سایر ملت‌های ستمدیده استمرار خواهد یافت.

حیدری در ادامه افزود: اتحادیه مطبوعات محلی کشور به یاری خداوند بزرگ مسئولانه و همگام با مردم با حضوری منسجم در یوم الله 22 بهمن امسال حضوری اثرگذار خواهدداشت و با تمهیدات اندیشیده شده و به منظور ایفای رسالت مطبوعاتی این اتحادیه با تصمیم هیات مدیره که اغلب از پیشکسوتان انقلاب و دفاع مقدس هستند، ان‌شاءالله 700 نشریه محلی عضو این اتحادیه در استان‌های مختلف کشور و نیز 3000 فعال مطبوعاتی اخبار، رویدادها، مشارکت‌های مردمی را پررنگ و برجسته پوشش خبری خواهند داد.

وی همچنین گفت: این اتحادیه بار دیگر به مستکبرین عالم و سرسپردگان داخلی آنان اعلام می‌کند که مردم انقلابی و حماسی ایران اسلامی بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را به خاک مذلت خواهد نشاند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار