امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145849
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فعالیت سومین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب 12 بهمن در دبیرستان‌های ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فعالیت سومین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب 12 بهمن در دبیرستان‌های کشور آغاز شد و تا به امروز ادامه داشت.

«آشنایی با اهداف و آرمان‌های انقلاب»، «بازخوانی سخنان امام(ره) و مقام معظم رهبری»، «تقویت بینش دینی دانش‌آموزان نسبت به هویت اسلامی»، «تقویت روحیه خودباوری و شناخت دستاوردهای علمی و فناوری پس از پیروزی انقلاب»، «تحقق مأموریت‌های اصلی انجمن شامل نیروسازی و جریان‌سازی»، «تقویت مهارت‌های گروهی» و «شکوفایی خلاقیت و ایجاد نشاط و پویایی» از جمله اهداف نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب بود.

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس به ویژگی نمایشگاه‌های انقلاب در سال‌جاری نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: امسال سومین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب برگزار شد و دانش‌آموزان حضور بسیار خوبی داشتند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه ها، خلاقیت و ابتکار دست دانش‌آموزان است و آنها بر اساس موضوعات مشخص شده، بررسی و مطالعه می‌کنند و محتوای نمایشگاه را تهیه می‌کنند.

وی به بخش کارنامه سیاه پهلوی اشاره کرد و اظهار داشت: امسال بخش کارنامه سیاه پهلوی را پیش‌بینی کردیم و دانش‌آموزان هم محتواهای خوبی برای این بخش تهیه کردند.

به گزارش فارس، تصاویر از نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب تعدادی از استان‌های کشور در دهه فجر امسال تهیه شده است.
 
استان ایلام

استان ایلام

استان ایلام

استان ایلام

استان ایلام

استان خراسان شمالی

استان خراسان شمالی

استان خوزستان

استان قزوین

استان قزوین

استان گلستان

استان گیلان

استان گیلان

استان گیلان

استان هرمزگان

استان یزد

استان یزد

استان یزد

استان یزد


 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها