امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145852
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در ساعت 12 و 36 دقیقه ظهر امروز برخورد دو دستگاه خودرو در مسیر جنوب به شمال بزرگراه ...

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، اظهار داشت: در ساعت 12 و 36 دقیقه ظهر امروز برخورد دو دستگاه خودرو در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان نرسیده به جاده مخصوص به سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی تصریح کرد: همزمان سه ایستگاه به محل حادثه اعزام و با توجه به اینکه اعلام شده بود یکی از خودروها مواد شیمیایی حمل می‌کرده است گروه تخصصی مبارزه با حوادث شیمیایی نیز به محل حادثه اعزام شد.

ملکی بیان داشت: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه نیسان که در حال جابه‌جایی 10 بشکه آمونیاک بوده با یک دستگاه خاور برخورد و هر دو خودرو در لاین کندرو واژگون شده بودند.

وی اضافه کرد: با توجه به شدت این برخورد مسیر لاین کندرو کاملاً مسدود شده و 6 بشکه از 10 بشکه آمونیاک به سطح بزرگراه افتاده و دچار نشتی شده بودند و محل را آلوده کرده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: با توجه به نشتی آمونیاک محل حادثه بسیار ناامن شده بود به همین دلیل مأموران آتش‌نشانی اقدامات لازم را برای جمع‌آوری بشکه‌های آمونیاک و همچنین ایمن‌سازی محل انجام دادند که در نهایت با تلاش مأموران آتش‌نشانی در ساعت 14 و 30 دقیقه عملیات به پایان رسید ضمن اینکه این حادثه مصدومی نداشت.

ملکی در پایان گفت: هر گونه فعالیت در خصوص مواد شیمیایی اعم از تولید، نگهداری و انتقال باید تحت نظر مهندسین شیمیایی و توسط خودروهای مخصوص صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار