امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145856
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، علیرضا افتخاری مدیر کل پیشگیری‌های قضایی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: امسال به دلیل شرایط ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، علیرضا افتخاری مدیر کل پیشگیری‌های قضایی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: امسال به دلیل شرایط خاص منطقه و جهان خصوصاً اروپا و آمریکا، حضور مردم در این راهپیمایی معنا دار خواهد شد و همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند اگر کسی بخواهد ملت ایران را تحقیر کند با ضربه متقابل ملت مواجه می­ شود.
وی افزود: راهپیمایی روز 22 بهمن مشت محکمی بر یاوه گویی­ های آنها خواهد بود.

وی گفت: راهپیمایی  امسال همچنین پاسخ صریح ملت ایران به هتاکی نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم الشان است و ملت ما در شعار و عمل در این راهپیمایی نشان می­ دهند که عاشق رسول­ گرامی اسلام هستند.

افتخاری خاطرنشان کرد: به نظر می­ رسد برنامه ­ریزی­ هایی که در طول راهپیمایی امسال شده است مبتکرانه ­تر، خلاقانه ­تر و اندیشمندانه تر از سالهای گذشته است، حضور مراکز علمی، تحقیقاتی، هنری، و مراکز مختلف دیگر در طول این راهپیمایی که با ایجاد غرفه ضمن ایفای نقش آگاهی رسانی زیر مجموعه های خود بر غنای راهپیمایی افزوده اند.

وی افزود: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اقدام به ایجاد غرفه­ هایی در خیابان انقلاب (قبل از خیابان ولی عصر) نموده که ضمن معرفی خود از آحاد مردم برای پیشبرد اهداف خود استمداد می جوید.

وی افزود: ما معتقدیم که پیشگیری درحوزه اجتماعی مقدم بر درمان است و این در جامعه مسیر نخواهد بود مگر اینکه متن جامعه و اجتماع خود بخواهد و با ما همراه شود و بهمین دلیل دست نیاز بسوی آحاد مردم خصوصاً نخبگان، صاحب نظران و مراکز علمی کشور دراز کرده و از آنان استمداد می طلبیم که ما را یاری کنند.

افتخاری در پایان گفت: در ضمن مسابقه ای بدین منظور پیش بینی کرده­ ایم که به وسیله بروشور بین مردم توزیع خواهد شد و در این مسابقه از مردم درخواست کرده­ ایم جملات کوتاه خود را در مورد پیشگیری از جرم به وسیله پیامک به ما اعلام کنند و به 22 نفر از کسانی که بهترین جمله و عبارت کوتاه را گفته باشند به قید قرعه به هر کدام دو میلیون ریال هدیه داده خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها