امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145863
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به جلسه ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و ریاست شورای شهر تهران با مسئولان اجرایی دولت ...

امیرفاضل الهیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به جلسه ستاد هماهنگی شورایاری‌ها و ریاست شورای شهر تهران با مسئولان اجرایی دولت در خصوص برگزاری هر چه باشکوه‌تر چهارمین دوره انتخابات شورایاری& zwnj;ها اظهار داشت: این جلسه عصر امروز در ساختمان شورای شهر برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه نمایندگانی از وزارت کشور، فرمانداری، استانداری، شورا و ستاد شورایاری‌ها و همچنین هیأت نظارت بر انتخابات حضور داشتند که از آن جمله می‌توان به آقایان سامانی ـ چمران ـ طلایی ـ ناصربخت ـ کریمی ـ شهرکی ـ علیپور ـ آرام ـ دشتی  و یوسفی اشاره کرد.

وی اضافه کرد:‌ در جلسه امروز پیرامون چگونگی همکاری سازمان‌ها و ادارات دولتی در برگزاری چهارمین دوره انتخابات بحث و تبادل‌نظر شد.

سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها ادامه داد: در ابتدای این جلسه رئیس شورای شهر تهران به مصوبه اخیر هیأت دولت مبنی بر همکاری هر چه بیشتر سازمان‌ها و ادارات دولتی با شورا در برگزاری انتخابات اشاره کرد.

الهیان اضافه کرد: در ادامه جلسه امروز، شهرکی دبیر ستاد چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها گزارشی از روند و فرایند نحوه ثبت‌نام از داوطلبان ارائه کرد.

الهیان گفت: در این جلسه قرار شد کارشناسان و نمایندگانی از دستگاه‌های مسئول در برگزاری انتخابات دستورالعملی را تهیه و در سومین جلسه هماهنگی (شنبه) آماده کنند و در نهایت برای تصویب به شورای شهر ارسال شود.

سخنگوی چهارمین دوره انتخابات شورایاری‌ها خاطرنشان کرد: در این جلسه، تمامی نمایندگان و دستگاه‌های مختلف بر برگزاری انتخابات به شورایاری‌ها در اسفند تأکید کردند و پیش‌بینی می‌شود انتخابات اشاره شده در یکی از تاریخ‌های 15 و یا 24 اسفند برگزار شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها