امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - 2016 October 24
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145889
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال اخراج یکی از راهبران متروی لندن، اعضای اتحادیه راهبران قطارها در حمایت از ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال اخراج یکی از راهبران متروی لندن، اعضای اتحادیه راهبران قطارها در حمایت از وی و با انجام رای‌گیری خواستار اعتصاب شدند.

به گزارش بی‌بی‌سی،‌ اعضای اتحادیه رانندگان متروی پایتخت انگلیس به دنبال اخراج یکی از رانندگان عضو در جلسه‌ای این موضوع را به بررسی و بحث گذاشتند که در نهایت و با انجام رای گیری به اعتصاب کاری رای داده شد.

اعضای اتحادیه رانندگان متروی پایتخت انگلیس به دنبال اخراج یکی از رانندگان عضو در جلسه‌ای این موضوع را به بررسی و بحث گذاشتند که در نهایت و با انجام رای گیری به اعتصاب کاری رای داده شد رای‌گیری که با 229 رای موافق در برابر 221 رای مخالف تصویب شد.

مقامات دولتی علت اخراج این راننده را عدم موفقیت وی در گذراندن تست «استفاده از مواد الکلی» اعلام کرده‌اند اما همکاران وی این اتهام را رد می‌کنند.

اعلام اعتصاب کاری این اتحادیه در حالی است که در ماه مارس سال 2014 هم اتحادیه حمل و نقل، ریلی و دریایی بر سر اخراج یکی از اعضای خود از محل کار اعتصاب 24 ساعته‌ای ترتیب داده بود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار