امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145916
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 168
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ناصری دبیر چهاردهمین جشنواره شهید حبیب غنی‌پور اعلام کرد: نشست خبری جشنواره شهید غنی‌پور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد ناصری دبیر چهاردهمین جشنواره شهید حبیب غنی‌پور اعلام کرد: نشست خبری جشنواره شهید غنی‌پور ساعت 10 صبح روز سه شنبه در محل مسجد جوادالائمه علیه السلام برگزار می‌شود.

به گفته محمد ناصری، مطابق معمول هر سال، قبل از برگزاری مراسم نهایی و اعلام برگزیدگان جایزه، دبیرخانه یک نشست خبری دارد که به سوالات خبرنگاران پاسخ  داده می شود.

وی تاکید کرد، امسال هم علیرغم این که سایت شورای نویسندگان مسجد جوادالائمه علیه السلام در طور سال فعال بوده و خبررسانی کرده است، باز هم روز سه شنبه صبح به طور مستقیم در خدمت خبرنگاران هستیم تا به سوالات احتمالی جواب دهیم.

ناصری ابراز داشت: امسال یکی دو نهاد آمادگی کردند که به برگزیدگان جشنواره به اعتبار مسجدی بودنش کمک کنند و نهادهایی هم اعلام کردند که در کمال اعتماد به این انتخاب ها, آمادگی دارند کتاب های برگزیده را برای کتاب خانه های تحت پوشش نهاد یا موسسه شان خریداری کنند. ما ضمن استقبال از این همراهی ها بهترین کمک به جشنواره و نویسندگان را همین خرید کتاب می دانیم.

به نظر می رسد سوالاتی از قبیل نحوه داوری ها، دلایلی که باعث نامزد شدن برخی کتاب ها و کنار رفتن برخی دیگر شده است، نحوه انتخاب داوران و نامزد شدن برخی از اعضای شورای نویسندگان در بین نامزدها از جمله سوالات خبرنگاران در روز نشست خبری باشد.

مراسم پایانی این جایزه, برابر اعلام دبیرخانه جشنواره, روز یازدهم اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد جوادالائمه علیه السلام برگزار می شود و برگزیدگان جوایز خود را از دست خانواده شهدای محل و مسجد دریافت می کنند.

گفتنی است جشنواره شهید حبیب غنی پور که به نام این شهید نویسنده (دانشجوی بسیجی دانشگاه شهید بهشتی تهران) نام گذاری شده است, در چهار رشته کتاب سال انتخاب می کند. این چهار بخش عبارتند از: بخش کودک, بخش نوجوان, بخش رمان انقلاب و دفاع مقدس, بخش رمان بزرگسال با موضوع آزاد.   

مسجد جوادالائمه علیه السلام در انتهای بزرگراه یادگار امام (ره) به طرف جنوب, خیابان سی متری جی, خیابان شهید برادران فلاح (سیزده متری حاجیان) واقع است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار