امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14593
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 132
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، با اعلام اسامی راه ‌یافتگان به چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران «عبدالحسین مختاباد» پس از قرار گرفتن در ...

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، با اعلام اسامی راه ‌یافتگان به چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران «عبدالحسین مختاباد» پس از قرار گرفتن در لیست نهایی این شورا در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس، اظهار داشت: به تمام قول‌هایی که قبلا در عرصه فرهنگ و هنر داده بودم متعهد هستم و معتقدم که صحبت‌های من دست یافتنی است و محقق خواهد شد.

*عدالت فضای فرهنگی را توسعه دهیم
 
وی افزود: شهرداری تهران با امکانات وسیعی که دارد تلاش خواهیم کرد تا بخش وسیعی از آن را به طرف جامعه فرهنگ و هنر سوق دهیم و عدالت فضای فرهنگی را توسعه دهیم. من معتقدم که شهروند منطقه یک و یا 22 تهران باید با کمترین وقت به یک موسسه فرهنگی و هنری در شان شهروند ایرانی دست پیدا کنند. امیدوارم این امکان مهیا شود.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: فرهنگسرای بهمن در دهه 70 ساخته شده و دارای سالن‌هایی بود که برجسته‌ترین هنرمندان آنجا کنسرت می‌دادند اکنون دو سالن آن خراب شده و باید این مشکلات را رفع کرد. قطعا تهران را باید در اسرع وقت  از این فضای ناهنجار فرهنگی خارج کرد.

*مردم همیشه ما را چک کنند و خواسته‌هایشان را از ما بخواهند

مختاباد خاطرنشان کرد: من به مردم شریف، جامعه هنری و نخبگان که بنده را قابل دانستند این مطلب را متذکر شوم که شورای شهر تهران شورای مشورتی شهردار نیست و آن‌ها باید حضور داشته باشند و خواسته‌هایشان را از ما بخواهند. من به شهروندان تهرانی اعلام کنم که شورای شهر درش به روی همه باز است و شورا همانند مجلس شورای اسلامی که مذاکراتش را از رادیو منعکس می‌کند می‌تواند شاهد این اتفاق باشد و این زمانی محقق می‌شود که مردم و نخبگان به آن‌جا بروند.

مختاباد با اشاره به اینکه مردم همیشه خواسته‌هایشان را از ما بخواهند،‌گفت: ما را تنها نگذارند و همیشه از ما بخواهند و حالت طلبکاریشان را مطرح کنند. من خواهش می کنم که هر کس این مطلب را می‌خواند بگویم که همیشه ما را چک کنند و از ما بخواهند. امیدوارم با کمک همه مردم شهر تهران به عنوان شهر فرهنگ مدار در سطح خاورمیانه مطرح شود.

*با گروه موسیقی رودکی به اجرای کنسرت خواهم پرداخت

این خوانند موسیقی سنتی کشورمان با اشاره به این بیت شعر «چنین قفس نه سزای چو من خوش الحانیست روم به گلشن رضوان که مرغ آن چمنم» در خصوص برنامه‌های موسیقی خود عنوان کرد: موسیقی همه زندگی من است و همچون گذشته با گروه موسیقی رودکی در سطح کشور به اجرای برنامه خواهم پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها