امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145934
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
فرشته طائرپور تهیه کننده سینما پس از نمایش فیلم درباره این اثر سینمایی به خبرنگار سینمایی فارس گفت: تجربه بسیار بزرگ و مهمی در تاریخ سینمای کشور و ...

فرشته طائرپور تهیه کننده سینما پس از نمایش فیلم درباره این اثر سینمایی به خبرنگار سینمایی فارس گفت: تجربه بسیار بزرگ و مهمی در تاریخ سینمای کشور و تاریخ سینمای مذهبی است. سینمای ایران با این فیلم جایگاهی بالاتر برای خود در سطح دنیا فراهم آورد.

وی درباره همکاری هنرمندانی ایرانی و خارجی گفت: خوشبختانه دیده شدن توانایی های هنرمندان ایرانی مایه امیدواری است و این ترکیب باعث شده تجارب ارزنده در حوزه‌های مختلف از جمله در عرصه تکنیک سینما انتقال پیدا کند. خوشحالیم این اتفاق افتاد و مدیریت و هماهنگی و تعامل میان این دو گروه از هنرمندان توسط  مجیدی انجام شد.

طائرپور درباره حضور پررنگ و هدایت مجیدی مجیدی در فیلم گفت: فکر می‌کنم فرد دیگری به جز آقای مجیدی نه چنین پشتوانه‌ای را می‌داشت و نه این موقعیت را بدست می‌آورد. وی درخاتمه تاکید کرد: بسیاری از هنرمندان فکر می‌کنند ساخت فیلم‌هایی از این دست راجع به عزیزترین شخصیت‌های ما هستند بسیار  سخت است و در توان ما نیست اما فیلم «محمد رسول الله» ثابت کرد سینمای ایران توان لازم برای تبدیل داستان شخصیت‌های بزرگ ما به سینما را دارد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها