امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145942
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 24
اسماعیل عفیفه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت:‌تا مدتی پیش تهیه کنندگی مجموعه «شهرزاد» را به ...

اسماعیل عفیفه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت:‌تا مدتی پیش تهیه کنندگی مجموعه «شهرزاد» را به عهده داشتم که فعلا با این پروژه همکاری نمی‌کنم. منتظریم تا جا به جایی‌های فعلی در سازمان صدا و سیما انجام شود و بعد از آن کار جدیدی را شروع کنیم.

تهیه‌کننده سریال «میوه ممنوعه» افزود:‌ تا به حال از فیلم «کوچه بی نام» که به تازگی آن را تماشا کردم بسیار خوشم آمده است. آن هم به این دلیل که قصه اجتماعی و سر راستی دارد. هم چنین شخصیت هایش کاملا باور پذیر درآمده بود.ضمن اینکه متاسفانه تعدادی از فیلم‌های خوب را نیز ندیدم.

وی درباره کیفیت فیلم‌های جشنواره گفت: در حال حاضر جشنواره از سینمای اجتماعی فاصله گرفته است و این موضوع اصلا خوب نیست.همیشه سینمای ما وجه غلیظ و پررنگ اجتماعی داشت که اینها جای خود را به وجوه دیگر از جمله یک سری فانتزی‌ها داده است که به شخصه آنها را دوست ندارم.

عفیفه در این باره ادامه داد:‌ منظورم از فانتزی‌ها این است که در بسیاری از آثار شخصیت‌های غیرقابل باور زیادی را می‌بینیم که بیشتر فضای تخیلی را دارند و برای مخاطبان باورپذیر نیستند.

وی درباره سیاه نمایی در سینمای ایران گفت:‌ من اصلا این واژه را متوجه نمی شوم و همه اینها به توانایی نویسنده و کارگردان بستگی دارد. مردم ایران سینمای اجتماعی را دوست دارند و این موضوع در استقبالشان از بسیاری فیلم های اجتماعی ثابت شده است و اغلب دغدغه هایشان را در این آثار دیده اند.

او در پایان گفت:‌ فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌ام، بدین شکل نبوده که تلخ باشد و نا امیدی را تزریق کند. بد نیست در اینجا به فیلم «کوچه بی نام» اشاره کنم که به همه چیز امیدوارانه نگاه می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها