امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145965
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ارشد عربی‌زبان در تهران با انتشار ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ارشد عربی‌زبان در تهران با انتشار بیانیه‌ ای ضمن تبریک سی‌وششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این واقعه را «نقطه عطف بزرگی در مسیر ملت‌های آزاده» دانستند.

در این بیاینه خبرنگاران که نسخه‌ای از آن برای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ارسال شد، آمده است که «امام خمینی راحل، نظامی اسلامی تأسیس نمود که دشمنان را مبهوت کرد و مایه الهام دوستان شد و با این کار، همانطور که شهید محمد باقر صدر گفت، رؤیای انبیاء (الهی) را محقق کرد».

در ادامه این بیانیه ضمن تمجید از آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب، آمده است: «آیت الله سید علی خامنه‌ای راه بنیانگذار انقلاب را ادامه و آن را با قدرتی الهی و با کمک مردم ادامه داد و اکنون با یک دنیا افتخار و سرافرازی او امام (امت) شده است.

در پایان این بیانیه قبل از ذکر اسامی امضاکنندگان بیانیه، انقلاب جمهوری اسلامی «نقطه عطفی بزرگ» توصیف شده و آمده است که «پس از 36 سال از گذشت این اتفاق تاریخی نادر که نقطه عطفی بزرگ در مسیر ملت‌های آزاد است و در سالروز پیروزی این انقلاب، این انقلاب ایران است که در اوج جوانی خود دنیا را به احترام خود واداشته است».

امضاکنندگان این بیانیه در پایان گفتند: «ما خبرنگاران عرب مقیم ایران این رویداد را به امت اسلامی و ملت ایران از همه اقشار دینی و مذهبی و ملی و سیاسی آن تبریک می‌گوییم».

امضاکنندگان :

محمد حسن البحرانی - شبکه المیادین

درید زهیر- شبکه العراقیة

فراس الحکیم - شبکه آسیا

احمد البحرانی - شبکه الرشید

باسل کعده - شبکه سما

مجتبى حیدری - خبرنگار آزاد

یاسر مسعودی - شبکه الغدیر

عباس نشاب - شبکه الکوت

عقیل عامر- شبکه بلادی

محمد شعبان - شبکه الاخباریة السوریة

مرتضى الرواس - شبکه المنار

زین العابدین حیدری - شبکه الاتجاه

محمد علی الحکیم - خبرگزاری النخیل

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها