امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 145966
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، رضا سراج در مراسم جشن انقلاب و نشست بصیرتی که سه‌شنبه شب در مسجد امام خمینی (ره) قزوین ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، رضا سراج در مراسم جشن انقلاب و نشست بصیرتی که سه‌شنبه شب در مسجد امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد با اشاره به اهمیت انقلاب اسلامی ایران در جهان اظهار کرد: مطابق نظر کارشناسان، این انقلاب یکی از پنج انقلاب موفق دنیا محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: در بین تمام انقلاب‌هایی که تاکنون برای آن جنگ و خون‌ریزی شده و تعدادی موافق و مخالف به خود اختصاص داده است، تنها پنج انقلاب از نظر کارشناسان مربوط به این حوزه موفقیت کافی و لازم را کسب کردند که یکی از آنها انقلاب اسلامی ایران است.

کارشناس مسائل استراتژیک در واحد علوم و تحقیقات عنوان کرد: جبهه کفر و نظام سلطه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کرد سه برنامه و روش به کار بگیرد تا این انقلاب را با شکست روبرو کند.

سراج ادامه داد: نخستین روش و رفتاری که کشورهای غربی در برابر جمهوری اسلامی ایران انتخاب کردند سرنگونی نظام به روش‌های سخت و جنگی بود که نمونه آن را در جریان طبس، جنگ تحمیلی و غیره می‌توان مشاهده کرد.

وی تصریح کرد: دومین اقدام نظام سلطه برای مقابله با کشور ما تلاش برای تغییر رفتار و اهداف انقلاب اسلامی بود که مردم و مسئولان از آرمان‌های انقلاب اسلامی تغییر موضع داده و مسیر آزادی‌خواهی این انقلاب را تغییر دهند.

کارشناس مسائل استراتژیک در واحد علوم و تحقیقات اضافه کرد: سومین طرح و برنامه‌ای که برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی ایران توسط جبهه کفر اجرا شد، متوقف کردن آن و جلوگیری از صدور آرمان‌ها و اهداف آزادی‌خواهی به سایر کشورهای منطقه و جهان بود.

سراج با اشاره به جزئیات هر یک از این سه طرح اظهار داشت: در طرح نخست که سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، در مدت دو سال 27 کودتا علیه کشور و انقلاب ما برنامه‌ریزی شده بود.

وی یادآور شد: برخی از این کودتاها، عملیات‌های گسترده‌ای بود که در صورت عدم وجود امدادهای الهی می‌توانست به تنهایی انقلاب اسلامی را سرنگون بکند.

کارشناس مسائل استراتژیک در واحد علوم و تحقیقات خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب سفیر آمریکا به شاه توصیه کرده بود که برای خاموش کردن صدای انقلاب، باید یک میلیون نفر را به قتل برساند؛ اما فرصت این اقدام به شاه داده نشده و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

سراج مطرح کرد: پس از شکست نخستین طرح و نقشه جبهه کفر به شورش‌گری و خرابکاری روی آوردند و گروهک‌های تروریستی که مانند قارچ، فعالیت خود را آغاز و با حمایت غرب برای سرنگونی و تخریب انقلاب از داخل تلاش کردند.

وی افزود: یکی از گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب، گروهک منافقین بود که در جنایت‌های خود حدود 17 هزار نفر را شهید کرد؛ اما همچنان عموم مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور خود را نشان دادند.

کارشناس مسائل استراتژیک در واحد علوم و تحقیقات بیان کرد: گروهک تروریستی منافقین در جنایت‌های خود، مردم عادی کوچه و بازار را نیز ترور می‌کردند و هدف ایجاد فاصله میان انقلاب و مردم با استفاده از وحشت عمومی را دنبال کردند.

سراج عنوان کرد: جنایت‌ها و وحشی‌گری‌هایی که امروزه گروهک داعش

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها