امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146007
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فجر 37 ساعاتی پیش با حضور میلیونی ولایتمداران در سراسر میهن اسلامی آغاز شد. درود بر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فجر 37 ساعاتی پیش با حضور میلیونی ولایتمداران در سراسر میهن اسلامی آغاز شد. درود بر دلاور زنان و غیور مردانی که با حضور خود یاور مقام معظم رهبری هستند. حضور پرشور ملت از کودک، پیر و جوان نشانگر دمیده شدن روح انقلاب در کالبد انقلابیون است، آنهایی که به البرز و الوند می‌بالند و کارون را با عشق امتدادی تا بی‌نهایت می‌بخشند.

مردان و زنان انقلابی دیروز که 8 سال از شرف و کیان خود پاسداری کردند امروز همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خیابان‌ها آمده‌اند تا ضمن تجدید میثاق با امام (ره) پشتیبان ولایت باشند تا آسیبی به مملکت‌شان نرسد.

* حضور کودکان و نوجوانان با پوستر«من انقلابی‌ام»

سپیده 8 ساله با پوستر«من انقلابی‌ام» دست در دست مادر از مسیر شماره یک، میدان امام حسین علیه‌السلام به سوی میدان آزادی می‌رود تا همگام با کودکانی که انقلاب را به روایت عزیزان خود می‌دانند به جشن و شادمانی بپردازد.

به راستی کدامین ارزش موجب شکل‌گیری این روح جمعی در کالبد ایرانیان شده است که با هر گویش، لباس و دینی آرمان‌های خود را فریاد می‌زنند تا جهانیان بداند ایران یعنی سرای شیران.

* شهیدان بابایی، ستاری، شیرودی و کشوری زنده‌اند

محمدرضا 13 ساله با دوستان و مربیان مدرسه خود به استقبال فجر 37 آمده است او که لباس خلبانی بر تن دارد از آرزوی خود برای خلبانی جنگنده‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در آینده‌ای نه چندان دور سخن می‌گوید تا معلوم شود انقلاب روح امید را در جان جوانان وطن دمیده است.

او شهیدان بابایی، ستاری، شیرودی و کشوری را می‌شناسد، محمدرضا آمده است تا روح شهید حسین فهمیده نوجوان 13 ساله بسیجی که با بستن نارنجک به کمر خود، کمر کفر را شکست امروز از ما خشنود باشد.

کمی ‌آن طرف‌تر دختران کودک و نوجوان با چادرهای مشکی همراه با پدران و مادران باغیرت خود به میدان آمدند تا عشق خود را به رهبر و انقلاب نشان دهند.

درود بر مردمی که به تحقق وعده الهی برای آمدن حق و نابود شدن باطل باور دارند.

* نه تحریم، نه ذلت، مذاکره با عزت

حسین 19 ساله که فجر 37 همزمان با ورود  او به دانشگاه تهران است پلاکاردی در دست دارد که بر آن نوشته شده نه تحریم، نه ذلت، مذاکره با عزت. او در تشریح این پیام معتقد است که موضع دانشجویان انقلابی در مسئله هسته‌ای ایران همان چیزی است که مدنظر فرمانده کل قوا است. این دانشجوی انقلابی برای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای آرزوی موفقیت می‌کند و از اینکه این عزیزان اقتدار ملت ایران را حفظ کرده‌اند سپاسگزار است.

درود بر جوانان فهیم انقلاب که با پشتیبانی از ولایت به راستی تحلیلگران عرصه سیاسی هستند.

* نوزاد دیروز، مادر امروز

م.عزتی مادری که 37 سال سن دارد و 36 سال پیش در چنین روزهایی در آغوش مادر خود به تجمع اعتراض‌آمیز علیه رژیم فاسد شاهنشاهی می‌پرداخته، امروز کودک 4 ماهه خود را در آغوش گرفته است تا با حضور در میدان دین خویش را به انقلاب ادا کند.

آفرین بر همت بلند چنین زنان قدرشناسی که الگوی‌شان بانوی نمونه عالم است. آفرین بر شما که امروز لبخند بر لبان حضرت زینب (س) نشاندید تا معلوم می‌شود ارزش‌ها و آرمان‌هایتان را در جان خود حفظ کرده‌اید.

* شاگردان دیروز، معلمان امروز

 سیدمصطفی حسینی 54 ساله با همسر خود به میدان آمده است او پدر دو شهید و یک جانباز غیوراست و از خاطرات انقلابی خود می‌گوید. وی با اشاره به مکانی که دانشگاه صنعتی شریف در آن قرار دارد یادآور روزهایی است که با پخش اعلامیه و تجمع جوانان به مقابله با دولت ستمشاهی می‌پرداخته است.

درود بر نفس‌هایی که از جان مردان غیور ایرانی بیرون می‌آید نفس‌هایی که گرمای آن به زنان و کودکان این سرزمین امید می‌دهد. امیدی که موجب شده تا این ملت استکبارستیز باشند و همچنان شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» سر دهند.

* جهانیان چشم‌ها و گوش‌های خود را باز کنید

به راستی کدامین چشم‌ها می‌توانند در برابر این شور انقلابی بسته بمانند، گوش‌‌هایتان را باز کنید تا صدای «الله‌اکبر خمینی‌ رهبر» ملت ایران را بشنوید و بدانید ملت ایران تا پای جان حافظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی خود هستند. اینان همان مردمی هستند که در پاسخ به فرمایش امام خویش که فرمود ما نان و پنیر خودمان را می‌خوریم و روی پایمان می‌ایستیم 8 سال فرزندان خود را به میدان‌های نبرد حق علیه باطل فرستادند و حماسه 9 دی 88 را آفریدند.

* اماما تا پای جان با تو می‌مانیم

دشمنان بدانند ملتی که پیر، جوان، زن و مرد آن همگام با امام خویش شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» سر می‌دهند هرگز تسلیم جهان نمی‌شوند و تهدیدها را تبدیل به فرصت می‌کنند تا با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار علیه‌السلام کشوری قدرتمند در منطقه و الهام‌بخش در جهان اسلام در افق چشم‌انداز 1404 برای خود ترسیم کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار