امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14601
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 90
محمد پیرهادی تهیه کننده سینما در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص انتظارش از وزیر ارشاد آینده گفت: حداقل درک ممکنی که می‌شود از این انتخابات ...

محمد پیرهادی تهیه کننده سینما در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص انتظارش از وزیر ارشاد آینده گفت: حداقل درک ممکنی که می‌شود از این انتخابات داشت،دریافت انتظارات مردمی است که پای صندوق‌های رای امدند و انتخاب قطعی یکی از نامزدها به معنی نزدیک بودن نگاه عامه مردم به اوست و همه مسولین باید خودشان را با نظر اکثریت مردم تنظیم کنند.

وی افزود: با توجه به همدلی که اکنون در جامعه ایجاد شده است مهمترین فرصت برای ایجاد یک همدلی عمومی در کشور است و همدلی هم جز با یک مشارکت عمومی امکان‌پذیر نیست و فراموش شدن خواست عمومی که مهمترین رکن آم آرامش،همدلی و حذف افراط و تفریط و شعار زدگی است می‌تواند به اعتلای جامعه در همه زمینه‌ها منجر شود.

تهیه کننده فیلم سینمایی «گزارش یک جشن» تاکید کرد: در حال حاضر خیلی زود است تا بخواهیم انتظارات مشخص خود را از وزیر ارشاد آینده بیان کنیم اما مهمترین مساله در شرایط فعلی توجه به خواست عمومی مردم و توریج آن است و در آینده در زمان مناسبی باید از وزیر ارشاد توقعات را بیان کرد، اما ترویج این شادی عمومی که در جامعه ایجاد شده بسیار مهم است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار