امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146015
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان امروز ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان امروز (چهارشنبه) در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تحولات یمن امنیت منطقه را افزایش داده و شرایط را برای تروریست‌ها در این کشور دشوار کرده، گفت: ما از استقلال، وحدت ملی و یمن یکپارچه حمایت می‌کنیم.

وی تعطیلی سفارت آمریکا و انگلیس در یمن را اقدامی شتابزده و هدفمند خواند و افزود: یمن متعلق به همه یمنی‌هاست و انصارالله در تحقق روند سیاسی و مبارزه همزمان با فساد و تروریسم با هوشمندی و نگاه به مطالبات مردم گام بر‌می‌دارد.

معاون وزیر خارجه ایران اضافه کرد: آنچه در یمن می‌گذرد موضوعی داخلی و مرتبط با همه یمنی‌هاست و سازمان ملل و شورای همکاری خلیج فارس می‌توانند واقع‌بینانه به ثبات و امنیت یمن و منطقه کمک کنند.

وی با بیان اینکه تهران امنیت یمن را امنیت کل منطقه می‌داند، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران از تحقق صلح و ثبات و رفاه مردم در این کشور حمایت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها