امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146020
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
شبکه اطلاع رسانی راه دانا نوشت: در حاشیه راهپیمایی امروز، 150هزار نفر در انتخابات جایزه مردمی باروت خیس شرکت کردند که تعرفه رأی در همان ساعات آغازین ...

شبکه اطلاع رسانی راه دانا نوشت: در حاشیه راهپیمایی امروز، 150هزار نفر در انتخابات جایزه مردمی باروت خیس شرکت کردند که تعرفه رأی در همان ساعات آغازین راهپیمایی به پایان رسید.

در غرفه جایزه باروت خیس در خیابان آزادی، از مردم خواسته شد تا از میان گزینه‌های مورد نظر، یکی از افراد انتخاب شود؛ این جایزه به کسی تعلق می گیرد که بر خلاف میل و سیاست شخصی خود اقدامی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران انجام داده باشد و این اقدام وی موجب خدمتی برای نظام شود.

استقبال بی نظیر مردم از حرکت باروت خیس توسط جوانان انقلابی در این غرفه بسیار زیاد بود و یکی از درخواست‌های مردم پس از اتمام تعرفه باروت خیس، توسعه این جریان و انتخابات به شهرهای سراسر کشور بود.

نامزدهای این دوره از جایزه باروت خیس در زیر آمده است:

بنیامین نتانیاهو: به دلیل کشتار 578 کودک ظرف مدت 51 روز، بر خلاف ظاهر صلح طلبانه ای که در مجامع عمومی دارند.

جان مک کین: به دلیل حمایت علنی از گروه های تروریستی داعش، القاعده، النصره و … در حالی که مدعی مبارزه با تروریسم هستند.

دیوید کامرون: به خاطر اهانت هایی که به رییس­ جمهور کشورمان داشته اند، در حالی که در ظاهر امر، همه جا از دموکراسی سخن می گویند.

مانوئل والس: به خاطر توهین به اعتقادات ادیان الهی، در حالی که ادعا دارند در فرانسه، آزادی اندیشه و حقوق انسانی وجود دارد.

کلودیا روت: به دلیل آشکار کردن رابطه عوامل جریان فتنه سال 88 و جریان استکباری، در حالی که در گذشته، ادعایشان چیزی برخلاف این بود.

در سومین تندیس باروت خیس، در یک اقدام بی سابقه، منتخب جایزه با انتخاب مستقیم مردم فهیم جمهوری اسلامی ایران و همه کسانی که در جهان، تشنه ی حقیقت‌اند یک نفر را به عنوان «شایسته ی تندیس باروت خیس» برگزینیم. هرچند همه ی این پنج نفر، به دلیل آرای بسیار بالا، شایسته این تندیس هستند.

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها