امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146042
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌و‌گو با دانا، با اشاره به بروز پدیده

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌و‌گو با دانا، با اشاره به بروز پدیده ریزگردها در برخی استان های کشور اظهار داشت: بسیج سازندگی آمادگی دارد تا 50 هزار بسیجی را برای تثبیت مناطق آلوده و حل مشکل ریزگردهای خوزستان وارد عمل کند.

وی افزود: بر اساس گزارش هایی که بسیج خوزستان از اداره منابع طبیعی و مقامات مسئول استان و همچنین سازمان محیط زیست خوزستان کسب کرده منشأ این آلودگی بعضی از مناطق جنوب شرقی خوزستان است که باید با مالچ پاشی و کشت نهال تثبیت شود.

سردار نقدی ادامه داد: در صورتی که مناطق آلوده تثبیت شوند نقش بسیار مهمی در کاهش آلودگی خواهد داشت؛ هر چند که بعضی از آلودگی ها منشأ خارجی دارد ولی بخش زیادی از مشکل این روزها مربوط به همین مناطق است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در صورتی که دستگاه های مسئول، نهال لازم و همچنین مالچ و دستگاه های مالچ پاش را در اختیار قرار دهند می توان طی یک عملیات گسترده مردمی این مشکل را تا حد زیادی مهار کرد.

/انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها