امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146046
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد ساداتی‌نژاد رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران در مسیر راهپیمایی 22 ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد ساداتی‌نژاد رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران در مسیر راهپیمایی 22 بهمن گفت:& zwnj;  امسال مردم بیشتر از هر سال در راهپیمایی شرکت کردند و این راهپیمایی تجلی اراده و اتحاد ملت است.

وی با بیان اینکه 22 بهمن روز پیروزی بر قدرت‌های پوشالی استکبار است ضمن تبریک این ایام گفت: پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی (ره) نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران و جهان است، انقلاب اسلامی ایران با تمام انقلاب‌های دنیا تفاوت دارد.

وی افزود: رژیم طاغوتی پهلوی، مزدور و تأمین‌کننده منافع نامشروع کشورهای غربی و به خصوص آمریکا در منطقه حساس و پراهمیت خاورمیانه بود.

ساداتی‌نژاد با اشاره به حمایت‌های همه‌جانبه کشورهای غربی از حکومت پهلوی و برنامه‌ریزی پیچیده کشورهای غربی صهیونیست برای ناکام گذاشتن و جلوگیری از وقوع انقلاب اسلامی افزود: خواست اراده الهی و اتحاد مردم انقلابی با رهبری هوشمندانه امام خمینی خنثی‌کننده تمام توطئه‌ها و برنامه‌ریزی‌های پیچیده میان نظام طاغوتی پهلوی و در هم پیچنده تومار نظام ظالم و خودکامه شاهنشاهی در ایران بود.

وی با اشاره به شرایط منطقه‌ای و جولان دو بلوک شرق و غرب و رژیم صهیونیسم در زمان وقوع انقلاب تأکید کرد که اذعان کارشناسان و تحلیگران غربی صهیونیستی پیروزی انقلاب ایران به رهبری امام خمینی در 22 بهمن سال 57 سبب وقوع زلزله مهیب سیاسی و برهم خوردن توازن منطقه‌ای و شروع افول قدرت پوشالی کشورهای مستکبر شد.

ساداتی‌نژاد با اشاره به شرایط بغرنج و متأثرکننده مسلمانان و انفعال و عقب‌نشینی پیاپی کشورهای اسلامی در برابر هجمه همه جانبه کشورهای غربی و صهیونیست‌ها پیش از واقع انقلاب گفت: ثمر رسیدن انقلاب نقطه امید و بازگشت مسلمانان به هویت اصیل و ناب اسلام راستین است.

وی با اشاره به مسیر تحولات منطقه پیروزی انقلاب را سبب بیداری اسلامی ملت‌های مسلمان و تغییر قواعد و جریانات بین‌المللی و منطقه‌ای به سود مسلمانان دانست.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران گفت:‌دفاع از دستاوردهای بزرگ اسلام وظیفه یکایک مردم است و دانشگاهیان در راهپیمای امسال حضور یافتند تا ضمن تکریم امام و شهدا حمایت خود را از انقلاب اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها