امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146061
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
اصغر زیبنده عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه ...

اصغر زیبنده عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: 22 بهمن نماد پیروزی دل‌های مؤمن و عاشق ولایت و تمام گزینه‌های روی میز و زیر میز مستکبرین جهانخوار است.

وی افزود: 22 بهمن نماد عزت و شکوه پایداری برای حفظ فرهنگ ناب محمدی است و نماد به زانو درآمدن تمدن مدرن در مقابل غیرت و حماسه عاشورایی شیرمردان و زنان پارسی است.

وی خاطر نشان کرد: ما امروز دیدیم که با دستان خالی می‌توان باز این دنیای مدرن را به زانو درآورد و عزت و استقلال خود را حفظ کرد هر چند در راه خاشاکی هم وجود داشته باشد ولی باز ان‌شاء‌الله این پرچم به دست مبارک حضرت حجت خواهد افتاد و جهان از این وضعیت بیچارگی محض نجات خواهد یافت.

زیبنده تأکید کرد: ما دانشجویان دانشگاه تهران مانند گذشته به صحنه آمده‌ایم و به ایادی استکبار در داخل و خارج کشور که نقشه‌هایی برای دانشگاه کشیده‌اند نشان خواهیم دادیم که جوانان مسلمان ایرانی هیچگاه از سوراخ استکبار دو بار گزیده نخواهند شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها