امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146064
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت 22 بهمن در جمع ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت 22 بهمن در جمع راهپیمایان شهر قزوین در گلزار شهدای این شهر اظهار داشت: در یک سال و نیم گذشته هرگاه به حضور مقام معظم رهبری می‌رسیدم می‌دیدم رهبر معظم انقلاب نگرانی در خصوص مسائل هسته‌ای نداشتند.

وی عنوان کرد: صفوف ملت را به وحدت دعوت کنیم و بدانیم تحریم‌ها اراده ملت‌ را متزلزل نمی‌کند اما بر مسائل اقتصادی که اثر می‌گذارد بر اداره امور کشور نیز اثر می‌گذارد.

علوی ضمن اشاره به پیشینه مردم قزوین و پرورش بزرگانی همچون آیت‌الله ابوترابی، مظفری و شهیدان رجایی و بابایی تصریح کرد: حضور شما مردم قوت قلب رهبری است و توطئه‌ها را خنثی می‌کند، چراکه این حضور با شکوه موجب یاس دشمنان شده و از سوی دیگر خوشحالی دوست‌داران انقلاب را رقم می‌زند.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: حضور در صحنه‌های انقلاب امروز اهمیت بالایی دارد و باید بدانیم که امام خمینی (ره) نیز قیام خود را از نقطه یاس و ناامیدی شروع کردند و علما سردمداران مبارزه و پیروزی بودند که با ندای امام پا به عرصه جهاد گذاشتند، چراکه امام می‌فرمودند آمریکا از انگلیس بدتر و انگلیس از آمریکا بدتر و شوروی از هر دوی آنها بدتر است و ما امروز مبتلا به آمریکا هستیم.

علوی ضمن اشاره به آغاز قیام امام خمینی (ره) در سال 42 بیان کرد: انقلاب اسلامی در دو مرحله یعنی در سال 42 و سال 56 و 57 شکل گرفت.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: پس از وفات آیت‌الله بروجردی امام خمینی (ره) با ندایی که سردادند علمایی که به حاشیه رانده شده بودند را دوباره به میدان مبارزه آوردند و این وحدت و همسویی علما از خلاقیت‌های امام خمینی (ره) برای به پیروزی رساندن این انقلاب عظیم بود.

وی ضمن اشاره به حوادث 15 خرداد و تبعید امام خمینی (ره) با وجود پیش‌بینی غربی‌ها مبنی بر ثبات حکومت طاغوت این اتفاق نیفتاده و با رهبری امام (ره) و حضور پرشور مردم طومار رژیم ستم‌شاهی پیچیده شد.

وزیر اطلاعات ضمن اشاره به دست‌آوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز قدرت‌های بزرگ دنیا برابر ملت ایران زانو زده و ناچار به گفت‌وگو هستند.

وی تصریح کرد: امروز صنعت موشکی در خدمت ماهواره‌ای قرار گرفته به طوری که در چند روز گذشته پرتاب ماهواره‌ ایرانی را شاهد بودیم که پس از سه بار تجربه ناموفق انجام شد و نشان از اهمیت کار دارد.

وزیر اطلاعات عنوان کرد:‌امروز ایران اسلامی از جنبه‌های مختلف نسبت به کشورهای همسایه برتری دارد و همین مسائل موجب شده تا زیربنای قدرت جمهوری اسلامی ایران مستحکم باشد.

وزیر اطلاعات عنوان کرد: مستضعفان جهان امید خودرا به انقلاب اسلامی ایران معطوف کرده‌اند و امروز وظیفه داریم تا ضمن پیروی از آرمان‌های امام راحل و شهدا پشتیبان ولایت‌فقیه باشیم.

وزیر اطلاعات ضمن وحدت‌آفرین عنوان کردن راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان را تایید کرده‌اند و باید بدانیم که مقام معظم رهبری از این مذاکرات نگرانی ندارند.

علوی ادامه داد: امروز دولت تدبیر و امید نمی‌خواهد یک جناح سیاسی خاص را سرکار آورده و جناح دیگر را کنار بگذارد بلکه هدف دولت کار همه نیروهای اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل در کنار یکدیگر است، چراکه هدف دولت ایجاد امنیت همراه با آرامش و نشاط سیاسی در جامعه است.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: درست نیست افرادی که در راستای پیروزی انقلاب اسلامی ایران گام برمی‌دارند برچسب پذیرش ذلت بزنیم، چراکه این ادبیات موجب بروز اختلاف شده و این بی‌تقوایی تنها به سود دشمن است.

وی عنوان کرد: مذاکرات هسته‌ای در گذشته نیز وجود داشته و تنها مختص این دولت نیست و همچنان در چارچوب منویات مقام معظم رهبری این مذاکرات پیگیری شده و می‌شود.

وزیر اطلاعات در خاتمه ضمن تاکید بر حفظ وحدت و جلوگیری از تضعیف دولت تصریح کرد: باید در همه مسائل منویات مقام معظم رهبری را مدنظر قرار دهیم.

انتهای پیام/2667/ی40/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها