امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146065
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
محمد کاظمی مسئول فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، ...

محمد کاظمی مسئول فرهنگی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> ، گفت: راهپیمایی 22 بهمن با همه عظمتی که دارد یک کار متعارف، روان شده و شناخته شده است و بر هر مسلمانی واجب است که با حضور در این راهپیمایی به وظیفه خود عمل کند.

وی افزود: انقلاب اسلامی بعد از گذشت سی و چند سال هنوز با این عظمت پایدار است و این به خاطر این است که انقلاب ما قائم به ایمان آحاد مردم است و نظامی که متکی بر مردم است مخالفینش هر چه از لحاظ امنیتی، نظامی، ثروت و اقتصاد قوی‌تر باشند نمی‌توانند این نظام را متزلزل کنند.

کاظمی ادامه داد: این مردم با اعتقاد به جمله منور الله‌ اکبر باعث پیروزی انقلاب شدند و این شعار در جان مردم رسوخ کرده و هیچگاه از آرمان‌های خود دست برنمی‌دارند.

وی در خاتمه اظهار داشت: همان‌طور که دیدید مردم امروز با حضور گسترده خود و با شعار الله‌اکبر گویان دشمنان و مخالفین نظام را سردرگم کردند و تو دهنی محکمی به دشمنان نظام زدند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها