امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146079
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
حجت الاسلام علی محمدی که در جمع راهپیمایان یوم‌الله 22 بهمن حضور یافت، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حجت الاسلام علی محمدی که در جمع راهپیمایان یوم‌الله 22 بهمن حضور یافت، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سیاست‌های ظالمانه طاغوت و نظام ستمشاهی برای نابودی موقوفات اظهار داشت: همه ما به یاد داریم که در دوران ستمشاهی چه بلایی بر سر موقوفات آوردند و موقوفات را رسماً بر خلاف حکم اسلام و قرآن و اهل بیت (ع) میان مردم تقسیم کردند و فروختند.

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) با صدور فرمانی اعلام فرمودند که موقوفات باید به وقفیت بازگردانده شوند که بر این اساس در سال 63 قانون اوقاف در مجلس شورای اسلامی تصویب و مبنای اقدامات شرعی و قانونی سازمان اوقاف و ادارات آن در سراسر کشور قرار گرفت.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را بزرگترین برکت برای وقف و موقوفات دانست و افزود: اگر قیام امام خمینی (ره) نبود امروز دیگر آثاری از وقف باقی نمانده بود، لذا ما باید همیشه به یاد امام و شهیدان باشیم چرا که یکی از خیرات و مبراتی که سبب خشنودی امام و شهدا خواهد شد خدمت به امام و شهدا است.

حجت الاسلام محمدی اظهارداشت: هر چه که داریم به برکت نهضت امام خمینی (ره) و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است، چراکه امام راحل و یادگارانش همه داشته‌های خود را مخلصانه برای انقلاب به میدان آوردند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) حق بزرگی بر گردن ملت ایران، مسلمانان عالم و جهان بشریت دارد، تصریح کرد: انقلاب اسلامی و نهضت اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) موجب شد تمامی مسلمانان، آزادیخواهان و مظلومان جهان از آن الگو گرفته و جرأت پیدا کنند در برابر مستکبران عالم قد علم کنند.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه امام خمینی (ره) بعد از معصومین (ع) با ایجاد یک حکومت اسلامی کاری بی نظیر انجام داد، گفت: امام خمینی (ره) حکومتی بر مبنای اسلام ایجاد کرد که امروز الگوی مسلمانان، بیداری اسلامی و تمامی تحرکات در کشورهای اسلامی و غیراسلامی است.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه اگر امام خمینی (ره) نبود امروز قادر نبودیم از وقف، موقوفات و امامزادگان حرفی بزنیم، افزود: بهترین معروف در سازمان اوقاف و امور خیریه، امانتداری نسبت به موقوفات و حسن اقدام در امامزادگان و فعالیت های قرآنی است.

وی با اشاره به اینکه امروز با گذشت سی و شش سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، نهال نوپای انقلاب به جوانی مبدل شده است، گفت: مقام معظم رهبری به عنوان خلف صالح امام خمینی (ره) با ادامه دادن راه امام و آرمان‌های انقلاب، این کشور را به پیروزی‌های بزرگی رسانده است و در برابر دشمنان همچون کوه ایستاده است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن دعوت از همه کارکنان ادارات اوقاف سراسر کشور، اصحاب وقف، متولیان موقوفات، هیات‌های امنای امامزادگان و بقاع متبرکه کشور برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن امسال خاطر نشان کرد: ملت قهرمان ایران در یوم الله 22 بهمن این بار نیز با حضور گسترده و دشمن شکن خویش در راهپیمایی سراسری به دشمنان انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که حاضر نیست در عرصه‌های بین المللی ذره‌ای از دستاوردهای خود در زمینه‌های علمی و هسته‌ای کوتاه بیاید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها