امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۹:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14608
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 118
«حسن ربیعیان» یکی از قاریان بین‌المللی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با مدیریت ...

«حسن ربیعیان» یکی از قاریان بین‌المللی کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: با مدیریت اجرایی صحیح، فضای فیزیکی و فعالیت‌های جانبی در کنار برگزاری مسابقات بین‌المللی قران کریم ارتقا یافته است.

وی حضور 75 کشور خارجی در مسابقات بین المللی قرآن کریم را نشان‌دهنده ارتباطات قوی رایزن‌های فرهنگی و پیگیری مدیران اجرایی دانست و تصریح کرد: مسابقات مالزی قدیمی‌ترین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم است، به همین دلیل از اعتبار خاصی نزد دیگر کشورها برخوردار است.

نفر اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ایران در سال 80 با بیان اینکه کیفیت داوری مسابقات بین المللی قرآن در ایران بهتر از سایر کشورها است، ادامه داد: مسئولان باید با برنامه‌ریزی دقیق و رایزنی‌های قوی، اعتماد  را در بین قاریان و حافظان برتر جهان ایجاد کنند تا شاهد حضور گسترده برترین‌های قرآنی در مسابقات بین‌المللی قران کریم باشیم.

ربیعیان با اشاره به جایگاه رفیع مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، از تمامی کسانی که فضایی برای احیای قرآن و حضور حداکثری مردم در مجامع قرآنی ایجاد می‌کنند، قدردانی کرد و گفت: ارتباط سازمان اوقاف و امورخیریه با کارشناسان قرآنی و همچنین برنامه‌هایی که در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، نشان از تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان برای جذب عموم مردم برای مشاهده و اهمیت دادن به مسائل قرآنی است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار