امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146080
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
مهدی علی اکبرزاده، مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ ...

مهدی علی اکبرزاده، مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که & laquo;مهمترین برنامه امروز اداره کل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش چیست؟»، اظهار داشت: صدور بیانیه حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان در مراسم امروز 22 بهمن ماه که از طریق تشکل‌های دانش‌آموزی اطلاع رسانی می‌شود، یکی از مهمترین برنامه‌ها است.

وی با اشاره به یکی دیگر از برنامه‌های شاخص آموزش و پرورش در 22 بهمن ماه، خاطرنشان کرد: گروه‌های هم‌سرایان فجر در تمامی محل‌های راهپیمایی کشور سرود انقلاب را زمزمه می‌کنند.

علی اکبرزاده افزود: گروه‌های 1357 نفره دانش‌آموزی در طول برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه سرود انقلاب را اجرا می‌کنند.

مدیر کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 750 گروه 1357 نفری دانش‌آموزان سرود انقلاب را در سراسر کشور سر خواهند داد، تصریح کرد: سرود جدیدی توسط اداره کل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش آماده و به تمام کشور ارسال شده است که دانش‌آموزان نیز از روزهای گذشته این سرود را آماده کرده‌اند.

وی با اشاره به تدارک ویژه اجرای سرود بزرگ دانش‌آموزان در میدان آزادی تهران، گفت: یک گروه 22 هزار نفری از دانش‌آموزان با حضور در میدان آزادی تهران سرود انقلاب را هم‌گام با مردم زمزمه می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار