امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146084
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، متن پیام وزیر دادگستری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، متن پیام وزیر دادگستری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیالٍ عشر

به سپیده دمان سوگند و به شب‌های دهگانه

سلام بر فجر صادق انقلاب اسلامی. سلام بر روز پیروز مبارزان و یوم‌اللّه خجسته رهپویان، سلام بر منادیان حدیث انقلاب بیداری در بهمن 1393

اینک که در آستانه شکوفایی سی و ششمین بهار بوستان انقلاب، صنوبران جوان آن را می‌نگریم، رادمردانی را به یاد می‌آوریم که پای طلب در راه نهادند تا پیام آوران آوازهای سبز باشند.

اینک که صحیفه پربرگ و بار انقلاب را ورق می‌زنیم، گاهی به اشک و گاهی به لبخند در آن می‌نگریم و در دریای آن یادهای زلال غوطه می‌خوریم. هرفصل، هر سطر و هر صفحه این صحیفه، حکایت قصه‌های پایداری است.

روز پیروزی انقلاب، روز خداست. دست یاریگر خدا بود که کاروان انقلاب را به سرمنزل مقصود رساند، که خود فرمود هر که حق را یاری کند، حق نیز او را یاری می دهد: یا اَیُّها الَّذینَ آمَنوا إنْ تَنْصُرُاللّهَ یَنْصُرکُمْ وَ یُثَبِّتْ اَقدامَکُم.

فرارسیدن بهار خرّم انقلاب را به شما ملت شریف و قهرمان تبریک می‌گویم و امیدوارم، در سایه عنایات الهی، پایدار و سرافراز باشید.

مصطفی پورمحمدی

وزیر دادگستری

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار