امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146085
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب از 12 بهمن در مدارس به همت دانش آموزان دایر شد و ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب از 12 بهمن در مدارس به همت دانش آموزان دایر شد و امروز همزمان با 22 بهمن، این نمایشگاه ها در مسیر راهپیمایی دایر است و دانش آموزان که راویان این نمایشگاه هستند در خصوص فعالیت هایی که انجام دادند و غرفه هایشان برای مردم صحبت می کنند و در واقع امروز اختتامیه نمایشگاه های مدرسه انقلاب نیز است.

«آشنایی با اهداف و آرمان‌های انقلاب»، «بازخوانی سخنان امام(ره) و مقام معظم رهبری»، «تقویت بینش دینی دانش‌آموزان نسبت به هویت اسلامی»، «تقویت روحیه خودباوری و شناخت دستاوردهای علمی و فناوری پس از پیروزی انقلاب»، «تحقق مأموریت‌های اصلی انجمن شامل نیروسازی و جریان‌سازی»، «تقویت مهارت‌های گروهی» و «شکوفایی خلاقیت و ایجاد نشاط و پویایی» از جمله اهداف نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب است. 

امسال نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در بیش از 3 هزار دبیرستان دوره دوم متوسطه برگزار شد و دانش آموزان امروز در کنار مدرسه و در مسیر راهپیمایی 22 بهمن، نمایشگاه هایشان را دایر کردند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها