امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146088
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
محمود گودرزی لحظاتی پیش در جمع راهپیمایان 22 بهمن امسال حضور یافت و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: مردم ...

محمود گودرزی لحظاتی پیش در جمع راهپیمایان 22 بهمن امسال حضور یافت و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: مردم فهیم و با بصیرت ایران به برکت رهبری داهیانه امام خمینی (ره) و تداوم آن در وجود ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امروز پرچمدار مردم آزادی‌خواه و حق‌طلب دنیا هستند.

وی افزود‌: حق‌گویی و حق‌طلبی، دفاع از مظلومان و مستضعفین و صبر در شدائد و فتنه‌ها و استقامت بر آرمان‌ها از خصوصیات بارز مردم ما و به خصوص جوانان پرشور انقلاب اسلامی است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: به اعتقاد بنده امروز بیش از هر زمان دیگری وحدت و یکپارچگی می‌تواند به موفقیت ملت بزرگ ایران کمک کند و خوشبختانه دولت برخواسته از آرای همین مردم پرافتخار همراه و همدل با آنها است و به پشتوانه جوانان هوشمند و تحول‌خواه روزهای پرامیدی در پیش‌رو است.

گودرزی اظهار داشت: بنده معتقدم عدالت‌جویی و فسادستیزی یکی از مطالبات اصلی انقلاب اسلامی است و امیدوارم همه امانتدار آرمان‌های والای امام خمینی (ره) باشیم.

وی افزود: این حضور میلیونی مردم در راهپیمایی نشان از تداوم نسبت امام خمینی و ادای احترام به خون شهدای انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها