امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۵:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146090
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به حضور میلیونی مردم در تهران و سایر ...

همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به حضور میلیونی مردم در تهران و سایر شهرها و استانها، اظهارداشت: این حضور نشان دهنده علاقه ملت ایران به آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و معمار بزرگ و رهبر کبیر انقلاب است.

وی تصریح کرد: ملت ایران بار دیگر با حضور خود در راهپیمایی بزرگ امسال وفاداری خود را به انقلاب و نظام نشان دادند.

هاشمی خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچگاه از آرمانهای انقلاب اسلامی جدا نخواهند شد و این را در عرصه‌های مختلف از جمله 8 سال جنگ تحمیلی نشان دادند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به پیام ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: قطعاً دشمنان در مقاطع مختلف از تجمعات و راهپیمایی ملت ایران هراسانند و امسال نیز این پیام را درک خواهند کرد.

وی ادامه داد: ملت ایران یک ملت یکپارچه، منسجم و متحد است و هیچگاه اجازه نخواهد داد دشمنان برای آنها نقشه‌ای ترسیم کنند ضمن اینکه حضور میلیونی ملت در راهپیمایی 22 بهمن باعث افزایش قدرت دیپلماسی ما در دنیا خواهد شد.

هاشمی در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی کشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: در همین زمینه غرفه‌هایی از سوی سازمان بهزیستی کشور در مسیر راهپیمایی پیش‌بینی شده است که در این غرفه‌ها کارشناسان اورژانس اجتماعی حضور دارند و خدمات مشاوره‌ای را به صورت رایگان به آحاد جامعه ارائه خواهند داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار