امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146094
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رجبعلی اژند مژدهی پیرمردی است که حدود 70 سال سن دارد و 28 دی ماه 77 بازنشسته شده ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رجبعلی اژند مژدهی پیرمردی است که حدود 70 سال سن دارد و 28 دی ماه 77 بازنشسته شده است.

وی بعد از بازنشستگی چند سالی به شغل آزاد پرداخت اما دوری از دانش آموزان را طاقت نیاورد و به عنوان نیروی خدماتی دوباره به مدرسه بازگشته است.

وی 6 فرزند دارد که همه ازدواج کردند و با اشتیاق از دانش آموزان صحبت می کند و می‌گوید: من با دانش آموزان مثل بابا و بچه هستیم و همه را مثل فرزندان خودم دوست دارم.

رجبعلی که «بابا علی» صدایش می‌کنند، به دوران انقلاب اشاره می‌کند و می‌گوید: من در زمان انقلاب مانند دیگر مردم خیلی فعال بودم و خوشحالم که انقلاب پیروز شد.

وی ادامه می‌دهد: در آن زمان سرایدار یک مدرسه بودم، یادم است تعدادی از بچه‌های مدرسه دورم جمع می‌شدند و از ظلم به کشور و مبارزه با شاه صحبت می‌کردیم و اعلامیه بین بچه‌ها پخش می‌کردیم.

آقای مژدهی می‌گوید: در زمان انقلاب هر کس هر کاری که از دستش برای پیروزی انقلاب بر می‌آمد انجام می‌داد.

وی اضافه کرد: شرکت در جلسات سخنرانی و کارهای تبلیغاتی و پخش اعلامیه از جمله کارهایی بود که انجام می‌دادیم و الان خوشحالیم که توانستیم در پیروزی انقلاب سهمی هر چند کوچک داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار