امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146095
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 149
مسعود بصیری که در جمع راهپیمایان یوم‌الله 22 بهمن‌ماه حضور یافت، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

مسعود بصیری که در جمع راهپیمایان یوم‌الله 22 بهمن‌ماه حضور یافت، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: رسانه‌های آمریکایی به عنوان پایگاه‌های انتقال اخبار از کشورهای مخالف آمریکا هر حرکتی را در کشورهای دیگر رصد می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در ادامه افزود: بر همین اساس مردم با حضور پرشور خود در مراسم گرامیداشت سی‌وششمین سالروز انقلاب اسلامی ایران به گردانندگان این دسته از رسانه‌ها ثابت می‌کنند که تصویرسازی‌‌های آنها از جمهوری اسلامی ایران توسط سیاست‌مداران کشورهای بیگانه کذب است.

وی ادامه داد: مدیران و خبرنگاران رسانه‌ای در سراسر دنیا عظمت انقلاب اسلامی را حتی بعد از گذشت 36 سال از عمر آن می‌بینند و متوجه می‌شوند که آنچه که توسط سیاست‌مداران کشورهای بیگانه به آن‌ها منتقل می‌شود دروغی بیش نیست.

بصیری با اعلام اینکه 22بهمن نمایش قدرت جمهوری اسلامی ایران در سراسر دنیا است، اظهار داشت: این راهپیمایی اگرچه در خیابان‌‌های جمهوری اسلامی ایران و در پایتخت این کشور به عنوان بزرگترین راهپیمایی در ایران انعکاس داده می‌شود اما اثر آن در خیابان‌های پاریس، اروپا و امریکا در بین مردم دیده می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در ادامه اضافه کرد: آنهایی که این راهپیمایی را می‌بینند متوجه خواهند شد که زندگی در جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم تمامی تحریم‌ها،‌ فشارها و بازی‌های رسانه‌ای غرب جاری است و مردم با تمام مشکلاتی که دارند پشتوانه جمهوری اسلامی ایران هستند.

بصیری خاطرنشان کرد: انقلاب جمهوری اسلامی ایران با تمامی انقلاب‌های دنیا متفاوت بوده چرا که انقلاب ما در امتداد انقلاب پیامبر اکرم (ص) در 1400 سال پیش است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار