امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146096
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسرکشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسرکشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌اظهار داشت: حضور پرشور مردم به خصوص دانش‌آموزان از طرفی نشانگر پایبندی ملت بزرگ ایران به آمارن‌های امام و رهبری است و از طرف دیگر به مستکبران عالم ثابت خواهد کرد ملت ایران قصد عقب‌نشینی از حق و حقوق خود را ندارد.

وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن قوت قلب مذاکره‌کنندگان هسته‌ای برای حفظ حقوق حقه خود و خط قرمز نظام است و از سویی دیگر تفهیم این واقعیت برای مستکبران است که ملت ایران قابل مقایسه با هیچ ملتی نیست.

علامتی افزود: 13 میلیون دانش‌آموزان ایران اسلامی همه یکدل و یک صدا در راهپیمایی حضور پیدا کرده‌اند تا به دنیا اعلام کنند این نسل پشتیبان راه امام(ره)، انقلاب و نظام هستند.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسرکشور یادآور شد: 22 بهمن روز استقلال‌خواهی، عزت‌طلبی و استکبارستیزی ملت آزاده ایران است و حضور حماسه‌ای دانش‌آموزان در راهپیمایی فردا تداعی‌گر سال‌های شور و حماسه شهدای دانش‌آموز خواهد بود تا همگان بدانند در رگ‌های نسل سوم انقلاب نیز همان خونی در جریان است که در رگ‌های قاسم‌ابن‌الحسن‌های عصرشان جاری بود.

وی خاطرنشان کرد: دشمن گمان نکند با فشار و تهدید می‌تواند ما را مرعوب کند و حضور در روز 22 بهمن یعنی اینکه انقلاب  ادامه دارد و نسل جدید آمادگی دارد ضمن پشتیبانی از انقلاب در سنگرهای مهم نقش‌آفرینی کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها