امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146102
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز دانش‌آموزان و فرهنگیان نیز ماند سال‌های گذشته با ارائه استوارتر ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز دانش‌آموزان و فرهنگیان نیز ماند سال‌های گذشته با ارائه استوارتر در راهپیمایی یوم& zwnj;الله 22 بهمن حضور داشته و بار دیگر با اهداف و آرمانهای شهدا، امام خمینی (ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید میثاق کردند.

جمعی از دانش‌آموزان و فرهنگیان در طی مسیرهای راهپیمایی به بیان دیدگاه‌های خود درخصوص حضور در این حماسه بزرگ پرداختند.

محمد مهدی شریفی دانش‌آموز دبیرستان معارف صدرا اظهارداشت: برای سومین بار است که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنم و دلیل حضورم حمایت از نظام جمهوری اسلامی و سربلندی آن در دنیاست.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی مانند استقلال داشته است و می‌توانیم با عملکرد خوب خود زمینه ظهور امام زمان (عج) را فراهم کنیم.

شریفی افزود: به عنوان یکی از نسل‌های جدید انقلاب باید سعی کنیم تاریخ گذشته را خوب یاد بگیریم و کارهای صحیح آن را البته با عملکرد مثبت‌تری انجام داده و اطلاعات آن را نیز در اختیار نسل‌های آینده قرار دهیم.

این دانش‌آموز شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن خاطرنشان کرد: ما دانش‌آموزان با درس خواندن و توکل به خداوند می‌توانیم با توطئه‌های دشمنان مقابله کنیم و در مقابل تحریم‌ها خیلی بهتر از کشورهای دیگر مانند کره شمالی ایستادگی کنیم.

فاضل خالقی دانش‌آموز نیز یادآور شد: امروز برای ادامه راه امام و مقام معظم رهبری به راهپیمایی آمده‌ام تا بگویم آمریکا رژیمی زورگو است اما نمی‌تواند به ما زور بگوید.

* بنویس آمده‌ایم حال آمریکا را بگیریم

مهدی سنقری نیز اظهار داشت: بنویس «آمده‌ایم تا حال آمریکا را بگیریم».

وی ادامه داد: 20 روز است که انتظار این روز را می‌کشم و به دلیل اینکه رهبرم امر کرده‌اند در ایین راهپیمایی شرکت کرده‌ام.

مهدیه مرادکام دانش‌آموز مقطع دوم دبیرستان نیز بیان داشت: خداوند می‌فرماید اگر شکرگزار باشید به نعمت‌های شما می‌افزاییم و من به مصداق این آیه در این راهپیمایی شرکت کرده‌ام.

* برای دفاع همه جانبه از کشور آماده‌ایم

محمدحسین جعفرپور یک دانش‌آموز دیگر نیز افزود: حضورم به خاطر این است که به آمریکا و متحدانش بفهمانیم برای دفاع همه جانبه از کشورمان آماده‌ایم.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان می‌توانند با درس خواندن درست و رفتارهای اجتماعی صحیح برای ایران عزیز افتخار کسب کنند.

جعفرپور ادامه داد: من یک ورزشکار هستم که می‌خواهم در رشته ورزشی نیز کسب افتخار کنم اما باید این افتخار همراه با اخلاق و رفتار خوب نیز باشد.

* آمریکا ضعیف بوده و هیچ‌کاری نمی‌تواند بکند

سید علی باقرحسینی دانش‌آموز کلاس هفتم نیز خاطرنشان کرد: هدف از آمدنم در راهپیمایی این است تا اعلام کنم آمریکا ضعیف بوده و هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

علیرضا علی‌کایی نیز یادآور شد: هدفم این است تا مشتی به دهان آمریکا بزنم چرا که آمریکا کشوری زورگو است و تحریم‌هایی را علیه ما صورت داده است.

* برای مسائل اقتصادی انقلاب نکرده‌ایم

امیر شهاب معاف 43 ساله و فرهنگی اظهارداشت: اهدافمان از شرکت در راهپیمایی طبعیت از مقام معظم رهبری و حمایت از انقلاب است.

وی ادامه داد: انقلاب ما یک انقلاب ایدئولوژیک و فرهنگی است و با توجه به اصولی که برای آن متصور هستیم وظیفه داریم از آن به خوبی دفاع کنیم.

معاف افزود: ما برای مسائل اقتصادی انقلاب نکرده‌ایم چرا که وجود این مسائل به دلیل جنگ تحمیلی و تحریم‌ها بوده است و مسائل اقتصادی نقشی در شرکت یا عدم شرکتمان در راهپیمایی ندارد.

اکبر سعیدی یک فرهنگی دیگر نیز خاطرنشان کرد: برای حمایت از ولایت فقیه و رهبری در راهپیمایی شرکت کرده‌ایم چرا که انقلاب اسلامی تنها انقلابی در سطح دنیا است که برای نخستین بار با رویکرد ولایت فقیه و حکومت اسلامی تشکیل شده است و به خاطر همین موضوع هم که همه ابرقدرتهای دنیا از آن هراس دارند.

سعیدی گفت: آنها می‌دانند که این انقلاب به وحی الهی و ولایت فقیه متصل است و به همین خاطر دشمنی خود را نیز روز به روز بیشتر می‌کنند.

این فرهنگی اضافه کرد: به تعداد روزهای 36 سال انقلاب یک توطئه علیه نظام برای ما طراحی کرده‌اند اما به کوری چشمشان با حمایت مردم آنها هیچوقت به اهداف خود نمی‌رسند.

محمد نوروزی نیز دلیل حضور خود را اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: به دشمن نشان می‌دهیم تا اخرین قطره خون خود پای ولایت ایستاده‌ایم و امیدواریم بتوانیم سرباز شایسته‌ای برای امام زمان (عج) باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار