امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 4
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14612
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس)، عناوین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت (انقلاب و دفاع مقدس)، عناوین نمایشنامه‌های پذیرفته شده از بین 540 متن ارسالی به دبیرخانه جشنواره، پس از خوانش توسط هیئت انتخاب متون، در اختیار هنرمندان متقاضی شرکت در جشنواره و اصحاب رسانه قرار می‌گیرد.
 
* بخش کودک و نوجوان و عروسکی
 
1-«بازی آخر» به کارگردانی محمدجواد صرامی از اصفهان

2-«چرا نهنگ ترسید» به کارگردانی متین حسنی‌پور از تهران

3-«بازی» به کارگردانی لیدا وعیدی از تهران

4-«کنار گنجشک‌ها» به کارگردانی شاهده خدادادی از اصفهان

5-«کچل کوچول» به کارگردانی حمیدرضا بنده مرادی ازتهران

6-«اگر پدرم را دیدی» به کارگردانی اکبر قهرمانی از مازندران

7-«جنگجویان کوچک» به کارگردانی میترا کریم‌خانی از تهران

8-«هدیه بابا» به کارگردانی محمد حسین یزدیان از شیراز

9-«پرواز مثل پرنده‌ها» به کارگردانی مرضیه زمانی دهکردی از شهرکرد

10-«کی بود کی بود هوار کرد» به کارگردانی سولماز خواجه‌وند از تهران

11-«بچه‌ها و نقش‌ها» به کارگردانی رسول مسلمی از تهران

12-«شهر مورچه‌ها» به کارگردانی رضا بیات از تهران

13-«من جنگ را تمام خواهم کرد» به کارگردانی شهره رعایتی از تهران

14-«ماهی حلقه به گوش» به کارگردانی فریبا چوپان‌نژاد از گرگان

15-«درخت و پروانه» به کارگردانی عباس دوست قرین از همدان

16-«گل مین» به کارگردانی ایمان اردی زاده از تهران

17-«چشمه کبود» به کارگردانی فهیمه آصفری از تهران

18-«اول اسم بابا» به کارگردانی بهار کریم‌زاده از تهران

19-«سرباز کوچک» به کارگردانی یونس صحرا رو از کردستان

20-«رویای واقعی» به کارگردانی مینا اکبری از تبریز

21-«راز پروانه» به کارگردانی سیدرضی محمودی از اردبیل

22-«لالایی گل لاله» به کارگردانی مصطفی باقرآبادی از سمنان

23-«قصد قرب قاصدک» به کارگردانی رضا یونس‌فرد از اراک

24-«محاکمه» به کارگردانی آرزو مهری از اردبیل

25-«یکی از آن آن روزها» به کارگردانی علی ملکی از اردبیل
 
* بخش خیابانی
 
1-«کمدی نفوذ» به کارگردانی مهدی صالحیار از مرند

2- «دسته سومی‌ها» به کارگردانی هادی نادری پور از یزد

3-«مهمان» به کارگردانی سعید ذبیحی و آرش منصوری از کرمانشاه

4-«هر روز عاشورا و هر زمین کربلا» به کارگردانی سعید ذبیحی از کرمانشاه

5-«پیش به سوی پیروزی» به کارگردانی فاطمه مهدی‌آبادی از کرمانشاه

6-«من و پیکان و....» به کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام

7-«برخورد نزدیک از نوع آخر» به کارگردانی مصطفی کولیوندی از ایلام

8-«ایران نامه» به کارگردانی رضا فقیهی از ملایر

9-«مسیر آب‌های زیر زمینی» به کارگردانی سیدعلی فخر حسینی از گلستان

10-«ایستادن روی کف پا» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر

11-«سه یل» به کارگردانی حیدر رضایی از دهلران

12-«آسمان آبی» به کارگردانی محمد هادی عطایی از کرج

13-«ارتفاعات الله اکبر» به کارگردانی بهنام محمد زاده از خراسان شمالی

14-«بودن یا نبودن در میدان جنگ» به کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام

15-«تصادف» به کارگردانی پژمان شاهوردی از بروجرد

16-«جهانی که دیگر سوم نیست» به کارگردانی امیرحسین شفیعی از تهران

17-«علمدار» به کارگردانی حمیدرضا حاجی رستملو از آذربایجان غربی

18-«صفحه شطرنج» به کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر

19-«آخرین یادداشت» به کارگردانی نرگس خاک کار از ملایر

20-«کاش یک لحظه جای او بودی» به کارگردانی نرگس خاک کار از ملایر

21-«جنگ و هزار سال تنهایی» به کارگردانی ژاله کاظمی از تهران

22-«دشمن برای صلح نمی‌آید» به کارگردانی ژاله کاظمی از تهران

23-«عروسک فروش» به کارگردانی حیدر رضایی از دهلران

24-«میعادگاه» به کارگردانی امیر پاکدل از تهران

25-«دومینوی سقوط» به کارگردانی مهدی موید از اصفهان

26-«ارتفاعات حاج عمران» به کارگردانی مجتبی کاتوزیان از تهران

27-«هفت پرده عاشقی» به کارگردانی حامد نوری منافی از تبریز
 
* بخش صحنه‌ای شهرستان‌ها
 
1-«تو را نشان دادم انگشتم از هوش رفت» به کارگردانی عدالت فرزانه از اردبیل

2-«جدامانده» به کارگردانی محمد یوسفی‌زاده از مرند

3-«روایتی شخصی از تاریخ» به کارگردانی محمدرضا قاسمی از کازرون

4-«عروس» به کارگردانی مجید واحدی‌زاده از اردبیل

5-«الماسی برای بریدن» به کارگردانی شبنم شلیله از آذربایجان غربی

6-«ترانه‌ای برای آیدا» به کارگردانی مهدی فتحی از کرج

7- «ملتی در تبعید ابدی» به کارگردانی هومن روح تافی از کرمانشاه

8-«روایت غیر خطی کهنه سربازان» به کارگردانی جمشید ترکیان از اصفهان

9-«دور گردون» به کارگردانی بهنام شمسایی از اصفهان

10-«بدریه ما ادری» به کارگردانی حسین غلامشاهی از بندر عباس

11-«مکاشفه در باب ننه دلاور» به کارگردانی اکبر قهرمانی مازندران

12-«کافه سیروس» به کارگردانی علی فرحناک از قم

13-«آن تن گونه به خاک نگذاشت» به کارگردانی دانیال حیدری از کرمانشاه

14-«عروس» به کارگردانی محمد اسداللهی از گیلان

15-«ترانه‌ای برای آیدا» به کارگردانی مرتضی عقیقی از قم

16-«مکاشفه در باب ننه دلاور» به کارگردانی جاوید رخشانی از اردبیل

17-«بلوط‌های تلخ» به کارگردانی سعید خیراللهی از ایلام

18-«انتهای مهتاب» به کارگردانی محسن آهنین جان از کرج

19-«بازگشتی در کار نیست» به کارگردانی نوید جعفرزاده از شهرکرد

20-«سال کبیسه عیسی» به کارگردانی وحید منافی از تبریز

21-«هیهات» به کارگردانی ابراهیم رهگذر ازکرج

22-«جهان انزوا» به کارگردانی رضا کوچک‌زاده از قم

23-«سرباز ته صف» به کارگردانی فریدون ولایی از مراغه

24- «پرسه در لابلای فرم‌های....» به کارگردانی مجتبی رستمی‌فر از اهواز

25-«آهسته صدایم کن» به کارگردانی محمدرضا راستگو از فارس

26-«نظری بهتر از این» به کارگردانی عباس جانفدا از مشهد

27- «با همین لب‌های خونین می‌بوسم‌ات» به کارگردانی میلاد اکبرنژاد از فارس

28-«شوق تلخ» به کارگردانی پری بارانی از ملایر

29-«میدان جنگ» به کارگردانی حشمت‌اله قاسمی از اهواز

30-«ملالی هست» به کارگردانی توحید معصومی از اردبیل

31- «اتوبان سکوت» به کارگردانی سعید نوروزی از کرمانشاه

32-«غروب روزهای اول پاییز» به کارگردانی سعید زارع و امیر زاوش از اراک

33-«خانه‌ای از جنس نور» به کارگردانی خلیل‌اله خسرو بیگی از اراک

34- «باد که می‌نویسد» به کارگردانی شهره مکری از مشهد
 
* بخش صحنه‌ای تهران
 
1-«خانه‌ای با آلوچه‌های سبز» به کارگردانی لیلی عاج

2-«پایان در شروع نقطه صفر» به کارگردانی محمد زوار بی‌ریا

3-«خاطرات کاغذی» به کارگردانی حسام منظور

4-«سلام با طعم اشک» به کارگردانی علیرضا رحیمدل

5-«بدریه ما ادری » به کارگردانی محمد رحمانی‌نژاد

6-«تاریخ یک مادر» به کارگردانی افشین قاسمی

7-«تمام شهر بارانیست» به کارگردانی رضا رمضانی

8-«همه پرندگان من» به کارگردانی عبداله آتشانی

9-«رخنه» به کارگردانی ماندانا عبقری

10-«انگشترکولی» به کارگردانی علیرضا شریفی

11-«وداع» به کارگردانی حمید اصغری و محمد احمدی

12-«مزایده‌ای برای بهشت» به کارگردانی محمد جواد فارسی

13- «نفس» به کارگردانی فرهاد شریفی

14-«سوغات جنوب» به کارگردانی محمد صادق علیپور

15- «فرخنده» به کارگردانی محمد فردوس‌آرا

16-«تشنه» به کارگردانی مریم فتحی و علی برجی

17-«صدای سکوت» به کارگردانی آزاده کمال بروجردی

18-«پوتین که ...» به کارگردانی کاوه مهدوی

19-«لعنت به این جنگ که زود تمام شد» به کارگردانی سعید احمدوند

20-«بذار یه امشب بگذره» به کارگردانی مریم فتحی

21-«زیر چتر چل تیکه» به کارگردانی الهام جعفری

22-«غروب روزهای اول پاییز» به کارگردانی اکبر حسنی

23-«شاید غروب آغاز ماندن باشد» به کارگردانی زری اماد

24-«معبر» به کارگردانی مریم برزگر

25- «کارون شبی برای حکایت» به کارگردانی بابک رفاهی

26-«عسل» به کارگردانی امیر آتشانی

27-«پرستار 548» به کارگردانی مسعود رحیم‌پور

28-«موزه جنگ» به کارگردانی کوروش زارعی

29-«من خیال تو نیستم» به کارگردانی حمید شریف زادگان

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار