امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۳:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146142
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعود الفیصل وزیر خارجه سعودی در جمع نویسندگان و روزنامه نگاران سعودی گفته که ما با ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سعود الفیصل وزیر خارجه سعودی در جمع نویسندگان و روزنامه نگاران سعودی گفته که ما با اخوان مشکل نداریم و تنها با تعداد کمی از اعضای آن مشکل داریم.

«سمر المقرن» ستون نویس روزنامه الجزیره چاپ ریاض در مطلبی تحت عنوان «دوساعت با سعود الفیصل» از دیداری ناگهانی میان وزیر خارجه عربستان با روزنامه نگاران و نویسندگان عربستانی خبر داده و نوشته که انتظار داشتیم فیصل به عنوان دیپلمات پاسخی بسیار محدودتر از این ارائه کند.

این درحالی است که پیش از این هم اخباری در رسانه‌ها درباره احتمال تغییر در رویکرد عربستان سعودی در قبال تحولات مصر و حتی دیدار برخی مقامات سعودی با اعضای اخوان المسلمین منتشر شده بود.

عربستان سعودی نقش مهمی در سرنگونی دولت محمد مرسی در مصر و به قدرت رسیدن عبدالفتاح السیسی ایفا کرد اما با توجه به تحولات اخیر در منطقه به نظر می‌رسد که عربستان در دوره پس از ملک عبدالله و اخوان المسلمین با هدایت غرب باردیگر درحال نزدیک شدن به یکدیگر برای ایجاد توازن در مقابل جریان مقاومت در منطقه هستند. 
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها