امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146154
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام محمدی‌نیا مدیر شبکه قرآن سیما در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ضمن ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام محمدی‌نیا مدیر شبکه قرآن سیما در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ضمن تبریک سالگرد این جشن پیروزی اظهارداشت: رسانه به طور زنده با اعتماد کامل به مردم روایت این حضور پرشور را به دنیا مخابره می‌کند تا جهانیان بدانند انقلاب ما انقلابی قرآنی و فرزند مردم این مرز و بوم است.

وی با اشاره به حضور خود در راهپیمایی‌های قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: خداوند به من توفیق داده تا از اولین راهپیمایی‌ها برای پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشته باشم و به خاطر سکونت در جنوب تهران از همان ابتدا مسیر راهپیمایی از میدان گمرک - قزوین - انقلاب تا آزادی را طی کنم.

محمدی‌نیا با بیان اینکه مردم انقلابی ایران با حضور در راهپیمایی‌هایی که در تاسوعا، عاشورا و سایر مناسبت‌ها برگزار می‌شد نشان دادند که این انقلاب برگرفته از آموزه‌های قرآنی است، گفت: با وجود گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان شاهد حضور پرشور مردم کشورمان در سالگرد این پیروزی هستیم.

این مسئول قرآنی اظهار داشت: مردم ایران مردمی قرآن دوست و انقلابی هستند و مطمئن باشید در همه حال برای پیشبرد آرمان‌های انقلاب و پاسداشت خون شهدا تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران افرادی بیدار هستند که به اوضاع منطقه و توطئه‌های دشمنان اسلام آگاهند، افزود: مردم کشورمان به ویژه جامعه قرآنی با آموزه‌هایی برگرفته از آیات الهی، توصیه‌های امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری در این گردهمایی بزرگ حاضر شدند و با حضور خود از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کرده و این وحدت را به رخ دشمنان می‌کشند.

مدیر شبکه قرآن سیما خاطرنشان کرد: انقلاب ما یک انقلاب قرآنی است و شعارهای آن نیز برگرفته از قرآن و مضامین الهی بوده است همانگونه که فریاد «الله اکبر و نصر‌ من الله و فتح قریب» همچنان در بین مردم جای دارد.

وی با اشاره به نقش رسانه در ترویج فرهنگ قرانی و انقلابی گفت: مردم علاقمند به قرآن‌، نهادها و پیشکسوت‌های قرآنی با حمایت از رسانه می‌توانند موجی قرآنی در کشور ایجاد کنند. ما در رسانه ملی به ویژه شبکه قرآن تلاش داریم در بخش قرائت ظاهری، فهم، تفسیر و تدبر در قرآن حرکتی اثرگذار پدید آوریم تا رسانه با اقدامی نوین بتواند آموزه‌های قرآن را در جامعه نشر دهد.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها