امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146158
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله محمد امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در حاشیه راهپیمایی یوم‌

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آیت‌الله محمد امامی کاشانی امام جمعه موقت تهران در حاشیه راهپیمایی یوم‌ الله 22 بهمن گفت: انسجام و حضوری که ملت ایران امروز در 22 بهمن نشان می‌دهند، به خوبی روشن می‌کند حرف دشمنان از جمله اینکه می‌گویند «دست ایران بسته است» پوچ و باطل است و آنها دروغ می‌گویند.

وی ادامه داد: ایران دستش باز است، عزیز و مقتدر است و هم به لحاظ علمی پیشرفت بسیاری دارد. همچنین جوانان، سرمایه‌های اصلی این مرز و بوم هستند؛ جوانان باارزشی که در هیچ کجای دنیا به اندازه ایران به ‌آرمان‌ها، کشور و اسلام و ارزش‌های انسانی پایبند باشند، نداریم و چنین کشور، ملت و دولتی همواره دستش باز است و دشمنان خلاف آن را عنوان می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران در خصوص حضور پرشور مردم خاطرنشان کرد: حضور مردم بسیار عالی است و مردم ما دو خصوصیت ذاتی دارند یکی خصوصیت دینی که واقعاً به اسلام و دینشان علاقه دارند و دیگری هم خصوصیت حب وطن است؛ حب‌الوطن من‌الایمان.

وی اظهار داشت: مردم ما هم به کشورشان و هم به دینشان علاقه دارند و می‌دانند این حضور به دین و کشورشان کمک می‌کنند و چون این واقعیت را می‌دانند در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنند.

امامی کاشانی ابراز داشت: اگر احیاناً کسی بتواند اما در راهپیمایی شرکت نکند در واقع وی آن دو اصل را دارد اما تنبلی می‌کند و حقیقت این است با توجه به فطرت اسلام‌دوستی و کشوردوستی باید همگان در این راهپیمایی حضور داشته باشند که البته حضور مردم چشمگیر است.

وی خاطرنشان کرد: حضور و انسجام در خط رهبری این اقتدار را در کشور به بالاترین نقطه خویش می‌رساند و این بزرگترین نقشی است که مردم بر عهده دارند.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها