امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146160
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، شلوغی و ازدحام جمعیت به قدری است که هنوز میهمانان جشنواره نتوانستند خود را به برج میلاد برسانند. ازدحام مردم باعث شده ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، شلوغی و ازدحام جمعیت به قدری است که هنوز میهمانان جشنواره نتوانستند خود را به برج میلاد برسانند. ازدحام مردم باعث شده است که کندی در رفت و آمد صورت گیرد و بسیاری از میهمانان و کاندیدا به جشنواره نرسیده اند. باران به شدت در حال باریدن است و میهمانان از روی فرش قرمز به سالن اصلی هدایت می شوند اما درب های سالن اصلی هنوز باز نیست و میهمانان به سالن اصلی جشنواره وارد نشدند.

با توجه به حجم زیاد جمعیت و ترافیک مسیرهای منتهی به برج میلاد بعید به نظر می رسد که آئین اختتامیه جشنواره فیلم فجر تا یک ساعت دیگر آغاز شود.

در مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره فیلم فجر سینماگران و شخصیت‌هایی مانند حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، محمد احسانی، حبیب ایل بیگی ، هادی منبتی، رضا عطاران، محمد بزرگ نیا، سعید راد، مجید مظفری، محسن علی اکبری، کامران تفتی، شهرام شکیبا،باران کوثری، حسین نوش آبادی، پانته‌آ پناهی‌ها، داریوش باباییان، فرشته طائرپور،ساعد سهیلی، نازنین بیاتی، علیرضا تبریزی، سیروس الوند، عبدالله اسکندی، بزرگ نیا، هوشنگ گلمکانی، علیرضا رئیسیان، بابائیان، احمد احمدی،محمدرضا ایمانیان و... حضور دارند.

محمد حمیدی‌مقدم کارگردانی و ملک جهان‌خزاعی طراحی صحنه مراسم اختتامیه را بر عهده دارند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها