امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146167
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرشته طاهرپور پس از اهدای جوایز بخش نگاه نو پشت تریبون آمد و گفت: به همه حضار، دوستاران ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرشته طاهرپور پس از اهدای جوایز بخش نگاه نو پشت تریبون آمد و گفت: به همه حضار، دوستاران سینما، وزیر ارشاد و همه علاقه‌مندانی که در سالن حضور دارند تبریک می‌گویم وعده داده شده بود دکتر روحانی برای اهدای جوایز در کنار ما باشند که ما از این توفیق محروم شدیم. ایشان احساس کردند حضور آقای حسام‌الدین آشنا کافی است. این سینمای محبوب و مفتخر نیاز به توجه مسئولان دارد. آقای روحانی این سینما را متعلق به جمهوری اسلامی ایران بدانند و در میان تمام گرفتاری‌ها و سختی‌های کارشان فیلم‌های سینمایی را ببینند تا با تفکرهای اقشار جامعه نزدیک شوند و با جامعه فاصله نداشته باشند. فیلم‌های این دوره از جشنواره در بخش‌های مختلف بهترین آیینه است.

وی در ادامه افزود: بین گرفتاری‌ها و اوج مشکلات‌شان فیلم‌های سینمایی ایران را ببینند تا هم روح‌شان تازه شود تا هم با واقعیت جامعه همراه شوند ما نیاز به حمایت واقعی سینما داریم و دکتر روحانی با این کار از وزیر و مدیران‌شان در حوزه فرهنگ حمایت می‌‌کنند.

بنابراین گزارش مهران مدیری که کارگردانی آیین اختتامیه جشنواره را برعهده دارد روی سن آمد و اعلام کرد که بخش‌هایی از آیین اختتامیه را خود اجرا خواهد کرد و با این توصیف آیین اختتامیه جشنواره سی و سوم دو مجری دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها