امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146170
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صحبت‌های خود را با تشکر از همه دست‌

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی صحبت‌های خود را با تشکر از همه دست‌ اندرکاران و برگزارکنندگان جشنواره آغاز کرد و گفت: امروز می‌بینیم گروه هنر و تجربه پس از شش یا هفت ماه کار به جایی رسید که در فجر دیده شود. آقای کیارستمی می‌خواستند به جشنواره بیایند اما مشکلی پیدا کردند و نتوانستند ما را همراهی کنند. آقای گل‌مکانی از من خواستند از گروه هنر و تجربه پشت تریبون صحبت کنم و این نوید را می‌دهم که از فردا سالن شماره 2 سینما فرهنگ را به گروه هنر و تجربه اختصاص می‌دهم.

وی در ادامه گفت: 10 روز جشنواره همه لذت بردیم از کارهای درخشان استفاده کردیم و با همه کمبودها، بی‌پولی‌ها و مشکلات جشنواره را برگزار کردیم. تشکر می‌کنم از همه سینماگرانی که در سال گذشته با تلاش و تعصب فیلم ساختند. از آقای رضاداد دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره و اهالی رسانه که کمتر دیده می‌شوند تشکر می‌کنم.

رئیس سازمان سینمایی در ادامه به نقدهای مربوط به جشنواره فجر اشاره کرد و گفت: امیدواریم در نقدها توجه لازم صورت گیرد و بیهوده ایجاد نگرانی نکنیم در تمجدید از جشنواره فجر خوب بنویسیم و درست بنویسیم امسال سال کم‌پولی و بی‌پولی بود اما یقین داریم با تعهد و فهم متقابل سال 94 سال درخشانی خواهد بود و بزرگان سینمای ایران را خواهیم دید.

وی در ادامه تأکید کرد: من به وزرای فرهنگ و کار قبل از آمدن به روی سن گفتم جوان‌هایی که امروز جایزه می‌گیرند سالیان سال فیلم خواهند ساخت و سینمای ایران هست و ادامه خواهد داشت.

ایوبی در پایان به شایعاتی که درباره استعفایش از سازمان سینمایی مطرح شده بود خاتمه داد و گفت: بسیاری از من سؤال می‌کنند که بعد از جشنواره کجا می‌روم باید بگویم من گرفتار فرهنگ و هنر هستم و برای سینما احترام قائلم من اهل استعفا نیستم حتی اگر دهها بار هم استعفا بدهم آقای جنتی هرگز قبول نمی‌کند.

بنابراین گزارش در پایان صحبت‌های ایوبی رئیس سازمان سینمایی مجید مجیدی رئیس هیئت داوران وارد سالن همایش‌های برج میلاد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها