امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146184
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 128
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، حجت‌الاسلام مجید انصاری صبح امروز در دومین روز از سفر خود به استان کهگیلویه و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گچساران، حجت‌الاسلام مجید انصاری صبح امروز در دومین روز از سفر خود به استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در شهرستان گچساران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دولت با همه کمبودهایی که وجود دارد به خصوص کاهش شدید درآمدهای نفتی، اما به دنبال این است که اعتبارات عمرانی را در سطح خوبی نگه دارد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با مقایسه‌ای بین آمار اعتبارات عمرانی سال‌های گذشته با سال 93 و همچنین پیش‌بینی اعتبارات عمرانی سال 94 تصریح کرد: در سال 91 با این که وضع دولت از نظر درآمدهای نفتی بهتر بود، اما کل اعتبارات عمرانی 17 هزار میلیارد تومان تا پایان سال محقق شد.

وی در ادامه گفت: اما در سال 93 تاکنون و در ده ماهه گذشته کل اعتبارات عمرانی تخصیص یافته با همه کاهش‌های درآمدی 23 هزار میلیارد تومان بوده است که این رقم تا پایان سال به 30 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

معاون رئیس‌جمهور در امور حقوقی و پارلمانی بیان داشت: دولت در 6 ماهه اول امسال 100 درصد اعتبارات عمرانی استان‌ها را به دلایل مختلف اختصاص داد تا استان‌ها بتوانند کار خود را قبل از فصل بارندگی و سرما تا حدود زیادی به سرانجام برسانند.

این مسئول گفت: با وجود اینکه سهم بودجه عمومی در لایحه بودجه کاهش یافته، اما سعی بر این بوده که بودجه عمرانی کشور نسبت به سال گذشته افزایش یابد و بر همین اساس در سال 94 بودجه عمرانی کشور 50 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/82022/ب30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار