امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۷:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146188
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 201
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عیسی امامی صبح امروز در گفت‎گو با خبرنگاران اظهار کرد: تحریم و نسخه‎های آمریکا در ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عیسی امامی صبح امروز در گفت‎گو با خبرنگاران اظهار کرد: تحریم و نسخه‎های آمریکا در برابر ظرفیت& lrm;های نظام کار‌ساز نیست و مردم ‌ما وفادار به نظام و انقلاب اسلامی هستند.

با خدمت شبانه‎روی و صادقانه مسئولان از مردم قدر‌دانی کنند

وی با بیان اینکه 22 بهمن طلوع مردم ایران بود، تصریح کرد: ‌با خدمت شبانه‎روزی و صادقانه مسئولان می‎توانند از حمایت مردم در صحنه‎های مختلف انقلاب اسلامی قدردانی کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به مشکلات و سختی‎هایی که در زندگی معیشت مردم وجود دارد مردم به انقلاب یک حساسیت خاصی دارند و بر این اساس است که همواره نسبت به دیانت و حفاظت از دستاورد‎های انقلاب اسلامی تلاش می‎کنند.

امامی با بیان اینکه مسئولان باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم، افزود: با توجه به تحریم‎ها و کاهش قیمت نفت نگاه راهبردی مجلس الگوی مصرف، کم کردن هزینه‎ها و صرفه‌جویی است چرا که با این معیارها ما می‎توانیم با مقدار منابع موجود کشور را اداره کنیم.

برخی از هزینه‎های بودجه سال 1394 به مصلحت نظام نیست

وی با بیان اینکه برخی از هزینه‎های دولت در بودجه سال 1394 مصلحت نظام و کشور نیست، بیان داشت: این موضوع انحراف است که در بودجه سال 1394 دیده می‎شود ‌و دیدگاه من این است که مجلس باید به ردیف‎ها بپردازد تا در برخی از موارد در بودجه سال 1394 صرفه‎جویی شود.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت سهم بیش از 71 هزار میلیارد تومانی از محل درآمد نفت برای بودجه سال 1394 مشخص کرده بود، خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی این رقم را به 55 هزار میلیارد تومان کاهش داده و این نشان دهنده درک درست از شرایط موجود است.

امامی اذعان کرد: همیشه در بودجه سال دولت برخی از ردیف‎ها کمتر مورد توجه مجلس قرار می‎گرفت و مجلس دیر متوجه‌ این مغایرت‎ها می‎شد اما در بودجه‌ 1394 این موضوعات مورد توجه قرار گرفت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با مدیریت منابع و مصرف بهینه می‎توانیم توطئه‎های دشمن را در عرصه‎های اقتصادی خنثی کنیم، ابراز داشت: مجلس بودجه  1394 را هم جهت با اقتصاد مقاومتی و مباحث اقتصاد مقاومتی دنبال می‎کند و ‌اگر سرمایه‎های اجتماعی در راستای تولید در کشور قرار بگیرد می‎توانیم بیانات مقام معظم رهبری را در جامعه عملی کنیم.

انتهای پیام/2307/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها