امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146215
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 149
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، سعید شیرکوند پیش از ظهر امروز در دیدار سرمایه‌گذاران با استاندار آذربایجان‌غربی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه، سعید شیرکوند پیش از ظهر امروز در دیدار سرمایه‌گذاران با استاندار آذربایجان‌غربی اظهار داشت: آذربایجان‌غربی به دلیل داشتن ظرفیت‌های گردشگری و همچنین هم‌مرز بودن با سه کشور می‌تواند یک فرصت بسیار مهم برای جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری باشد.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین منبع بودجه ملی از محل فروش نفت تامین می‌شود، افزود: با توجه به کاهش قیمت نفت، بودجه کشور نصف شده و این موضوع از لحاظ اقتصاد کشور از حساسیت زیادی برخوردار است.

شیرکوند خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند با وارد شدن به عرصه سرمایه‌گذاری کشور می‌توانند سبب توسعه اقتصاد کشور شوند.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث و گردشگری به ضرورت مشارکت نظام اجرایی دستگاه‌های اجرایی کشور با سرمایه‌گذاران تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی نباید سبب ناامیدی سرمایه‌گذاران شوند.

وی، میراث فرهنگی، محیط زیست، منابع طبیعی و وزارت نیرو را از جمله دستگاه‌های برشمرد که می‌توانند به سرمایه‌گذاران برای جلب مشارکت آنان یاری برسانند.

شیرکوند با اشاره به موضوع 100 هزار میلیارد تومانی معوقات تأسیسات گردشگری به بانک‌ها گفت: تسهیلات پرداختی در سال‌های گذشته برگردانده نشده، به همین دلیل گردش مالی در بانک‌ها جریان ندارد.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان میراث و گردشگری گفت: پروژه‌های که تاکنون از بانک مبلغی را با عنوان وام بانکی دریافت نکرده‌اند و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های آنان بالای 50 درصد است می‌توانند از تسهیلات صندوق توسعه ملی استفاده کنند.

انتهای پیام/61003/ش30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها